Novinky

Hledat:
A-tým 24.05.2021

A-tým poprvé v přípravě trénoval na ledě

Ve čtvrtém týdnu letní přípravy se hráči dočkali tréninku na ledové ploše. Trenéři zařadili do letního drilu pravidelné tréninky na ledě v nedalekém Mostě.
Tiskové zprávy 10.05.2021

Verva vyztužila obranné řady. Angažovala Marka Hrbase

Vedení klubu se povedlo ulovit zajímavou posilu do obranných řad. Osmadvacetiletý Marek Hrbas podepsal v Litvínově roční kontrakt. „Jsme rádi, že se nám podařilo Marka do Litvínova přivést. Je to perspektivní obránce a...
Klub 10.05.2021

VervaShop otevřen!

Vervashop je od pondělka 10. května znovu otevřen. Navštívit nás můžete od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Uvnitř může být maximálně 8 zákazníků. Při vstupu použijte dezinfekci, mějte nasazený respirátor, dodržujte...
Klub 07.05.2021

Filip Helt míří do Jihlavy

Filip Helt opouští Litvínov. Vedení klubu neuplatnilo třiadvacetiletému útočníkovi opci, který tak odchází do jihlavské Dukly.
Další stránky
123456>>
Junioři včera

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >