Rozhovory 21.11.2021
Autor: Kamila Stříteská, Daniel Kinc

400 gólů? Na první si nevzpomínám, škoda, že tento padl ve špatnou chvíli, říkal po prohře kapitán V. Hübl

Jubilejní 400. gól v extralize zaznamenal v utkání s Kometou kapitán Viktor Hübl. Stal se tak teprve pátým hráčem v historii české nejvyšší soutěže od roku 1936, který této mety dosáhl. Jak hodnotil utkání a co říkal na překonání dalšího milníku?

Viktore, jak byste zhodnotil utkání s Kometou?

Začali jsme celkem dobře. Vstřelili jsme první gól, ale druhá třetina byla z naší strany hodně špatná. Kometa nám odskočila ve třetí třetině už na 3:1 a kontrolovala hru. Dnes bych řekl, že soupeř byl jasně lepší a zaslouženě vyhrál.

Čím to podle vás bylo, že nad vámi mělo Brno takovou převahu?

Měli lepší pohyb, přistupovali jsme pozdě, propadali jsme. V obranném pásmu jsme prohrávali osobní souboje. Když jsme dali tolik prostoru šikovným hráčům, jaké Brno má, tak nás potrestali.

Vstřelil jste jubilejní 400. gól v české nejvyšší soutěži. Věděl jste, že tento milník blíží?

Kluci mi to připomínali, zejména maséři. Škoda, že padnul ve špatnou chvíli.

Vzpomenete si na první extraligovou trefu?

Moc ne. Někdo mi to připomínal, když jsem nedávno dal nějaký gól, ale osobně si to moc nepamatuju.

Jak se změnila vaše hra pod vedením Vladimíra Růžičky?

Změna byla vidět v domácím zápase, kdy jsme byli aktivnější. Bohužel tentokrát to vypadalo tak, jako by se minulé utkání vůbec neodehrálo a ke změně nedošlo. Obraz hry byl úplně opačný. Neplnili jsme to, co jsme měli. Měli jsme špatný pohyb, nechávali jsme soupeři hodně místa, prohrávali osobní souboje. V tom byl největší rozdíl.

Mládež 28.11.2021

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři 27.11.2021

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >
Zápasy - Dorost 27.11.2021

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.
Více >