Rozhovory 22.08.2018
Autor: Ondřej Vlk

Litvínov poprvé v přípravě ztratil, když podlehl Varům 2:3 v prodloužení. Do utkání nastoupil už i Juraj Mikúš, který dostal v předchozím utkání volno. Vervu ale trápila častá vyloučení, která určila ráz utkání. ”Máme hodně faulů hokejkou, musíme se tomu v další utkáních vyvarovat,” říká Juraj Mikúš. Utkání mělo dobré tempo a ve hře 5 na 5 předvedli Litvínovští dobrý výkon. ”Je to dobrá kondiční vložka, Vary hrály rychlý hokej, ale ke konci bylo vidět, že už i oni toho mají dost. Tréninky už se budou ve všech mužstvech zkracovat a vše směřuje ke startu ligy,” přibližuje.

Celý rozhovor s J. Mikúšem:

Zápasy - Junioři před 3 dny

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.