A-tým 25.03.2004
Autor: Redakce

9. třída před republikovým finále

V pátek druhého a v sobotu třetího dubna se litvínovští deváťáci v pražské Sazka Aréně utkají o titul mistra České republiky v této kategorii. Soupeřem jim bude Slavia a lepší z dvojic: Brno - Přerov a Hradec Králové - Vítkovice. 

O tento úspěch se zasloužili hráči:
Jan Bartoníček, Miroslav Baumruk, Tomáš Bláha, Jan Bojer, Jaroslav Češka, Boris Gažur, Jan Goldhamer, Jiří Gula, Jakub Havelka, Adam Kafan, Marek Kalivoda, Patrik Karel, Petr Krastenics, Petr Kunc, Jakub Maxa, Radek Moucha, Jan Mikeš, Jiří Panuška, Petr Polák, František Procházka, Martin Pošusta, Tomáš Přeučil, Pavel Rytich, David Schönherr, Marek Šulc, Daniel Tuháček, Matěj Vácha a David Zíma, trenéři: Mgr. Petr Nekvinda a Milan Král, vedoucí mužstva: Ing. Julius Krastenics.
O výsledcích Litvínova na mistrovství ČR budeme samozřejmě informovat.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >