A-tým 02.07.2021
Autor: Ondřej Vlk

A-tým ukončil suchou fázi letní přípravy turnajem v pálkované

V pátek 2. července měli litvínovští hokejisté poslední den suché fáze letní přípravy. Zpět na ZS Ivana Hlinky se opět sejdou 19. července na ledě.

Poslední den neoblíbené letní přípravy si litvínovští hráči zpestřili turnajem v pálkované. I přes nepřízeň počasí se celý turnaj dohrál do konce a vítězem se stala dvojice Pawel Zygmunt s Martinem Havelkou, která porazila ve finále Petra Straku s Markem Slavíkem. Hráče čeká volno a individuální příprava do pondělí 19. července, kde zahájí na ledě kompletní tým přípravu na novou sezónu. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce před 2 dny

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Obránce Matěj Stříteský rozdával dárky v dětském domově

Obránce Matěj Stříteský společně s Kontem našeho srdce navštívili děti v dětském domově Hora svaté Kateřiny.
Více >
Zápasy - Dorost 17.10.2021

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Meteor Třemošná