A-tým 02.07.2021
Autor: Ondřej Vlk

A-tým ukončil suchou fázi letní přípravy turnajem v pálkované

V pátek 2. července měli litvínovští hokejisté poslední den suché fáze letní přípravy. Zpět na ZS Ivana Hlinky se opět sejdou 19. července na ledě.

Poslední den neoblíbené letní přípravy si litvínovští hráči zpestřili turnajem v pálkované. I přes nepřízeň počasí se celý turnaj dohrál do konce a vítězem se stala dvojice Pawel Zygmunt s Martinem Havelkou, která porazila ve finále Petra Straku s Markem Slavíkem. Hráče čeká volno a individuální příprava do pondělí 19. července, kde zahájí na ledě kompletní tým přípravu na novou sezónu. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >