A-tým 19.07.2021
Autor: Ondřej Vlk, foto: J. Švarc, J. Jindra

A-tým zahájil výkonnostními testy další fázi přípravy

V pondělí se po čtrnáctidenním volnu sešel kompletní A-tým na ZS Ivana Hlinky, kde zahájil další fázi letní přípravy výkonnostními testy.

Hráče ráno čekaly testy v rozvičovně a před polednem podstoupili i nepopulární wingate test. Od zítřka se bude A-tým připravovat na novou sezónu na ledové ploše.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >
Dorost 19.06.2021

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >