Klub 03.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

All-Star Litvínov (1945-2020) TOP 5

Velká anketa, ve které jste mohli hlasovat pro ty nejlepší z nejlepších hráčů historie Litvínova, byla uzavřena a my vám budeme postupně odhalovat její výsledky. Dnes se podíváme na 5 hráčů, kteří získali nejvyšší počet hlasů.
  • 5) Na pátém místě skončil s celkovým počtem 963 hlasů brankář Pavel Francouz! Jeden z hlavních strůjců historického titulu v roce 2015 je nyní ve službách Colorada Avalanche v kanadskoamerické NHL.
  • 4) - 3) Stejný počet 971 hlasů získali legendární útočník a později trenér Ivan Hlinka a neméně legendární obránce a člen Triple Gold Clubu, v nedávné době šéf klubu a trenér Jiří Šlégr!

  • 2) O jediný hlas více získal trojnásobný mistr světa, olympijský vítěz a další z hlavních hrdinů historického titulu v roce 2015 Martin Ručinský!
  • 1) A vůbec nejvíc hlasů ze všech hráčů získal trojnásobný kapitán mistrů světa, olympijský vítěz a dlouholetý kapitán Litvínova Robert Reichel!

Procentuální hodnota v grafice udává, kolik procent ze všech hlasujících daného hráče zvolilo. Brzy se podíváme na další zajímavosti, které hlasování přineslo.
Mládež dnes

Mládež obhájila statut akademie

HC Litvínov, sportovní spolek obhájil statut Akademie Českého hokeje pro sezónu 2022/2023. Výkonný výbor o tom rozhodl na svém zasedání 18. listopadu.
Více >
Mládež 28.11.2021

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři 27.11.2021

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >