Rozhovory 23.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Bráchovi se omlouvat nebudu, směje se autor dvou branek František Lukeš

Litvínov je téměř nezastavitelný, a i ze čtvrtého utkání odjíždí hráči Vervy z ledu s úsměvem ve tvářích. Můžou být klidní, z odehraných zápasu totiž vybojovali maximální možný počet bodů. A právě František Lukeš se stal hrdinou prvního derby proti Chomutovu. Za záda svého bratra Štěpána Lukeše dokázal dostat puk rovnou dvakrát. ”My spolu komunikujeme pořád, takže si ještě určitě zavoláme a probereme to.” dodává v rozhovoru starší z bratrů Lukešů.
I v dalším zápase se objevil na litvínovské straně dvougólový střelec. František Lukeš byl dnes při chuti a rozhodl se, že pěkně zatopí svému mladšímu bratrovi Štěpánovi v chomutovské bráně. ,,Omlouvat se nebudu, hrál jsem proti Chomutovu a takhle to má být," usmíval se v rozhovoru František. Skvělý vstup do sezóny přisuzuje hlavně lepšímu přístupu hráčů, než byl v Litvínově loni: "Všichni kluci makaj a plní to, co se řekne. Loni jsme si vždy něco řekli, a pak jsme si dělali, co jsme chtěli. Z toho byly individuální chyby, teď to hrajeme úplně jednodušše." Na závěr ještě dodává: ,,Máme 4 vyrovnané lajny, tam může dát góla každý. "
Zápasy - Junioři včera

Dlouhá série je u konce, junioři přemohli Jihlavu po nájezdech

J i h l a v a - Po pěti porážkách se vítězného zápasu dočkali junioři Litvínova. Proti Jihlavě se ujali vedení v první třetině, domácí ale osm minut před koncem dokonali obrat. Napínavý duel poslal do prodloužení Stehlík a chemici nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Šestý letošní start a 24 úspěšných zákroků zapsal brankář Ondřej...
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...
Více >
Preview - Junioři před 2 dny

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Více >
×
Dnes v 16:30 | Jun.
HC Kometa Brno
Litvínov mládež