Rozhovory 23.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Bráchovi se omlouvat nebudu, směje se autor dvou branek František Lukeš

Litvínov je téměř nezastavitelný, a i ze čtvrtého utkání odjíždí hráči Vervy z ledu s úsměvem ve tvářích. Můžou být klidní, z odehraných zápasu totiž vybojovali maximální možný počet bodů. A právě František Lukeš se stal hrdinou prvního derby proti Chomutovu. Za záda svého bratra Štěpána Lukeše dokázal dostat puk rovnou dvakrát. ”My spolu komunikujeme pořád, takže si ještě určitě zavoláme a probereme to.” dodává v rozhovoru starší z bratrů Lukešů.
I v dalším zápase se objevil na litvínovské straně dvougólový střelec. František Lukeš byl dnes při chuti a rozhodl se, že pěkně zatopí svému mladšímu bratrovi Štěpánovi v chomutovské bráně. ,,Omlouvat se nebudu, hrál jsem proti Chomutovu a takhle to má být," usmíval se v rozhovoru František. Skvělý vstup do sezóny přisuzuje hlavně lepšímu přístupu hráčů, než byl v Litvínově loni: "Všichni kluci makaj a plní to, co se řekne. Loni jsme si vždy něco řekli, a pak jsme si dělali, co jsme chtěli. Z toho byly individuální chyby, teď to hrajeme úplně jednodušše." Na závěr ještě dodává: ,,Máme 4 vyrovnané lajny, tam může dát góla každý. "
Žáci před 2 dny

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >