Rozhovory 23.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Bráchovi se omlouvat nebudu, směje se autor dvou branek František Lukeš

Litvínov je téměř nezastavitelný, a i ze čtvrtého utkání odjíždí hráči Vervy z ledu s úsměvem ve tvářích. Můžou být klidní, z odehraných zápasu totiž vybojovali maximální možný počet bodů. A právě František Lukeš se stal hrdinou prvního derby proti Chomutovu. Za záda svého bratra Štěpána Lukeše dokázal dostat puk rovnou dvakrát. ”My spolu komunikujeme pořád, takže si ještě určitě zavoláme a probereme to.” dodává v rozhovoru starší z bratrů Lukešů.
I v dalším zápase se objevil na litvínovské straně dvougólový střelec. František Lukeš byl dnes při chuti a rozhodl se, že pěkně zatopí svému mladšímu bratrovi Štěpánovi v chomutovské bráně. ,,Omlouvat se nebudu, hrál jsem proti Chomutovu a takhle to má být," usmíval se v rozhovoru František. Skvělý vstup do sezóny přisuzuje hlavně lepšímu přístupu hráčů, než byl v Litvínově loni: "Všichni kluci makaj a plní to, co se řekne. Loni jsme si vždy něco řekli, a pak jsme si dělali, co jsme chtěli. Z toho byly individuální chyby, teď to hrajeme úplně jednodušše." Na závěr ještě dodává: ,,Máme 4 vyrovnané lajny, tam může dát góla každý. "
Zápasy - Dorost včera

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.
Více >
Mládež včera

Čtyři hráči Litvínova obdrželi pozvánku na kemp VTM U14 v Děčíně

V nominaci krajského výběru do čtrnácti let tentokrát najdete čtyři litvínovské zástupce. Hráči se 8.12. zúčastní jednodenního kempu v Děčíně.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno