Rozhovory 23.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Bráchovi se omlouvat nebudu, směje se autor dvou branek František Lukeš

Litvínov je téměř nezastavitelný, a i ze čtvrtého utkání odjíždí hráči Vervy z ledu s úsměvem ve tvářích. Můžou být klidní, z odehraných zápasu totiž vybojovali maximální možný počet bodů. A právě František Lukeš se stal hrdinou prvního derby proti Chomutovu. Za záda svého bratra Štěpána Lukeše dokázal dostat puk rovnou dvakrát. ”My spolu komunikujeme pořád, takže si ještě určitě zavoláme a probereme to.” dodává v rozhovoru starší z bratrů Lukešů.
I v dalším zápase se objevil na litvínovské straně dvougólový střelec. František Lukeš byl dnes při chuti a rozhodl se, že pěkně zatopí svému mladšímu bratrovi Štěpánovi v chomutovské bráně. ,,Omlouvat se nebudu, hrál jsem proti Chomutovu a takhle to má být," usmíval se v rozhovoru František. Skvělý vstup do sezóny přisuzuje hlavně lepšímu přístupu hráčů, než byl v Litvínově loni: "Všichni kluci makaj a plní to, co se řekne. Loni jsme si vždy něco řekli, a pak jsme si dělali, co jsme chtěli. Z toho byly individuální chyby, teď to hrajeme úplně jednodušše." Na závěr ještě dodává: ,,Máme 4 vyrovnané lajny, tam může dát góla každý. "
Preview - Junioři včera

Předposlední zápas sezony, junioři v sobotu změří síly se Slavií

Litvínovská juniorka už přišla o naději na postup do vyřazovací části DHL Superpoháru, ještě jí však zbývá odehrát dvě utkání. K prvnímu z nich zamíří v sobotu do Prahy, kde od jedenácti hodin vyzve Slavii. Podaří se černožlutým porazit sešívané i napodruhé?
Více >
Zápasy - Dorost včera

Drama během minuty! Dorostenci přetlačili Zlín 4:2

Mladé chemiky čekal podobně jako litvínovské áčko zápas proti Zlínu. Severočeši chtěli navázat na vítězství s Havířovem. Dobře nakročeno měli po trefě Vopata se Skuhrovcem. Prvně jmenovaný poslal Litvínov do tříbrankového náskoku, nicméně Zlín během jedné minuty zaznamenal dvě branky. Klid přinesl v závěru Špaček, který vrátil Litvínovu pohodový...
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Černá série je u konce! Dorost porazil Havířov 3:1

Litvínovští dorostenci po třech zápasech zabrali a dokázali naplno bodovat. Chemici proti Havířovu otočili nepříznivý stav a o zisku tří bodů rozhodli až v samotném závěru. Dva góly vstřelil útočník David Skuhrovec.
Více >