A-tým 26.07.2022
Autor: Vladislav Kollert

Budu dělat všechno proto, abych očekávaní naplňoval a pomohl týmu zpět do play-off, říká Šimon Stránský

Šimon Stránský byl představen jako posila v polovině května, nyní se připojil k týmu na zahájení přípravy na ledové ploše. Jak se na působení v Litvínově těší a jaké má ambice do nové sezóny? Přečtěte si v článku níže.

Litvínov zahájil v neděli 24. července přípravu na ledové ploše. Šimon Stránský se v týmu setkal s Patrikem Zdráhalem, se kterým již působili ve Vítkovicích. „Včera jsme si vyzkoušeli výstroj, dneska už do toho pořádně šlápneme," říká Stránský. „S Patrikem jsme se hned dali dohromady, trávíme spolu hodně času. Dva roky jsme spolu ve Vítkovicích hráli v lajně, takže si rozumíme. Zatím však spolu v lajně nejsme," dodává.

Nový útočník, kterého čeká na severu Čech premiérová sezóna, se na působení v Litvínově těší. „Na stadionu byla vždy nepříjemná atmosféra pro soupeře, ale dobrá pro domácí celek. Očekávám, že na tom budeme lépe, než v loňské sezóně," řekl Stránský, který v loňské sezóně nasbíral 37 bodů za 60 utkání v základní části finské nejvyšší soutěži. „Chtěl bych patřit mezi lídry, hra pod tlakem mi vyhovuje. Budu dělat všechno proto, abych očekávaní naplňoval a pomohl týmu zpět do play-off," zmínil vyhlídky na následující ročník. „Určitě si ale nechci dávat přesné cíle na počet bodů, člověka to pak svazuje," dodává.

Celý rozhovor se Šimonem Stránským si můžete pustit zde:

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >