Rozhovory - Žáci 01.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

Byl to týmový úspěch, hodnotí zlato na MMČR trenér Goga

Osmáci vyhráli mistrovství republiky starších žáků, které se letos konalo v Ostravě. V sezóně neprohráli jediný zápas. Celým turnajem prošli suveréně a padli po nájezdech až v posledním utkání se Spartou, kdy už bylo jasné, že získaný bod z utkání jim přisoudil celkové prvenství na MMČR. Tým vedený Jindřichem Kotrlou a Radkem Gogou, tak dosáhl skvělého úspěchu.

Litvínovští předváděli po celé mistrovství parádní výkony. Poradili si s Plzní, Boleslaví, Kometou, domácími Vítkovicemi a v souboji o zlato potřebovali zisk alespoň jednoho bodu nad Spartou, který by jim zajistil zlaté medaile. V utkání prohrávali už 0:3, ale po skvělém comebacku i díky hattricku Tomáš Holčáka potřebný bod získali a mohli slavit celkové prvenství.

Celý rozhovor s trenérem Radkem Gogou:


Vítězný tým do Ostravy přijel podpořit i litvínovský talent Jan Myšák.

Související články
Rozhovory - Žáci 10.04.2019

Matěj Maštalířský: Rozhodlo proměňování šancí

Rozhovory - Žáci 09.04.2019

Vyhrát MMČR? Fantazie, září kapitán Holčák

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Více >
Žáci dnes

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

První domácí výhra! Juniorka zvítězila nad Hradcem 4:1

L i t v í n o v - Černožlutí junioři dnes před vlastními fanoušky porazili hradecký Mountfield 4:1. Chemici o výsledku rozhodli v prvních deseti minutách, kdy vstřelili tři branky a náskok už udrželi. Skvělým výkonem se stejně jako v předchozích zápasech blýskl brankář Zajíček.
Více >