Rozhovory - Žáci 01.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

Byl to týmový úspěch, hodnotí zlato na MMČR trenér Goga

Osmáci vyhráli mistrovství republiky starších žáků, které se letos konalo v Ostravě. V sezóně neprohráli jediný zápas. Celým turnajem prošli suveréně a padli po nájezdech až v posledním utkání se Spartou, kdy už bylo jasné, že získaný bod z utkání jim přisoudil celkové prvenství na MMČR. Tým vedený Jindřichem Kotrlou a Radkem Gogou, tak dosáhl skvělého úspěchu.

Litvínovští předváděli po celé mistrovství parádní výkony. Poradili si s Plzní, Boleslaví, Kometou, domácími Vítkovicemi a v souboji o zlato potřebovali zisk alespoň jednoho bodu nad Spartou, který by jim zajistil zlaté medaile. V utkání prohrávali už 0:3, ale po skvělém comebacku i díky hattricku Tomáš Holčáka potřebný bod získali a mohli slavit celkové prvenství.

Celý rozhovor s trenérem Radkem Gogou:


Vítězný tým do Ostravy přijel podpořit i litvínovský talent Jan Myšák.

Související články
Rozhovory - Žáci 10.04.2019

Matěj Maštalířský: Rozhodlo proměňování šancí

Rozhovory - Žáci 09.04.2019

Vyhrát MMČR? Fantazie, září kapitán Holčák

Zápasy - Dorost včera

Drtivá domácí porážka! Boleslav přejela dorostence poměrem 3:10

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím ledě utrpěli ostudnou porážku od Mladé Boleslavi. Čermáka po čtyřiceti minutách a sedmi obdržených gólech vystřídal v brankovišti Herkommer. Ten kapituloval ještě třikrát a debakl byl na světě. Za chemiky se trefili Kuchař, Dej a Brouček.
Více >
Mládež před 2 dny

Marek Berka se vrací zpátky do Litvínova!

Velmi dobrá zpráva zastihla v posledních dnech litvínovské juniory. Nejlepší střelec z uplynulé sezony Marek Berka se rozhodl pro návrat ze zámoří a mužstvu tak bude po zbytek ročníku k dispozici.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Litvínovská krize trvá, junioři padli se Salzburgem 2:3

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka pokračuje ve špatných výsledcích, v pátek na domácím ledě nestačila na Salzburg. Hosté se ve druhé třetině dostali do dvoubrankového vedení, které si po zbytek utkání nenechali vzít. Na litvínovské straně se prosadili Lukáš Stehlík a Dan Bartoš.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc