Klub 29.08.2021
Autor: Ondřej Vlk

Česká dvacítka ovládla turnaj čtyř v Hodoníně

Reprezentace do dvaceti let v minulém týdnu odehrála turnaj čtyř v Hodoníně. Český národní tým turnaj ovládl, když hořkost porážky poznal až v posledním zápase s Ruskem.

Kapitánem dvacítky byl litvínovský odchovanec Jan Myšák. Dalším zástupcem litvínovského klubu byl útočník Lukáš Stehlík, který se pod úspěchem podepsal dvěma góly. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >