Rozhovory 21.02.2021
Autor: Vladislav Kollert

Chceme se ještě posunout v tabulce, říká střelec vítězného gólu Martin Látal

Martin Látal vstřelil vítěznou branku v utkání s Pardubicemi a výrazně pomohl Litvínovu k zisku tří bodů. Jak hodnotil utkání bezprostředně po jeho skončení?
Jak byste zhodnotil utkání s Pardubicemi?
Z naší strany to byl velmi dobrý zápas. Ponaučili jsme se z minulých zápasů, kde jsme začali rychle prohrávat a už jsme ztrátu nedohnali. Dnes jsme si to utéci nenechali, i přes velký počet vyloučených jsme to ubránili a hlavně jsme dali i nějaké góly.

Dal jste druhý gól v sezóně, navíc proti svému bývalému klubu. Jaké máte pocity? 
Tak samozřejmě jsem rád, že mi to tam konečně padlo, udělalo mi to radost. Také jsem hlavně rád, že jsem týmu mohl pomoci k vítězství, po třech prohrách je to super. Gól proti bývalému týmu je vždy trochu speciální, pořád tam znám spoustu hráčů. 

Matematicky jste si zajistili postup do předkola play-off. Jaké jsou výhledy týmu ke zbylým zápasům?
Budeme hrát pořád naplno. Dali jsme si cíl, že chceme být v nejlepší desítce, takže si pro to půjdeme. Chceme desáté místo a nespokojíme se s tím, že to máme jisté. Stále máme co dohánět a v podstatě už teď hrajeme hokej ve stylu play-off. 

V Litvínově jste strávil již necelý rok. Jak byste zhodnotil své dosavadní působení na severu Čech?
Začátek nebyl úplně ideální, ale to nebyl pro nikoho. Karantény a koronavirus si vybraly svou daň, chvíli trénujete, chvíli zase ne. Pro mě osobně to nebylo ideální, mám rád, když se cítím dobře fyzicky. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem se dostal do tempa, pak mi trenér začal dávat více příležitostí. Teď se cítím skvěle a doufám, že v play-off uhrajeme dobrý výsledek, aby ta sezóna dopadla pozitivně. 
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >