Junioři 01.07.2019
Autor: Ondřej Mach

DHL Juniorská liga akademií mění rozlosování

Dříve vydaný rozpis zápasů je neplatný, do nového ročníku DHL Juniorské ligy akademií se nakonec půjde s jiným. Základní část bude probíhat formou dvojzápasů, hracími dny budou pátek a sobota.
Rozpis se změnil především kvůli jednoduššímu cestování. Všechna mužstva vytvořila územní dvojice, z nichž každé absolvuje domácí dvojutkání nebo venkovní trip na ledy soupeře.

Základní část startuje v pátek 6. září, kdy se Litvínov představí na ledě pražské Sparty. První domácí utkání černožluté čeká 13. září proti Pardubicím. Konec základní části je naplánován na 25. ledna.

Časy jednotlivých zápasů budou upřesněny. Na kompletní pozměněný rozpis se můžete podívat ZDE.

Zápasy - Junioři včera

Junioři ve Varech vyfasovali osmigólový debakl a vrací se bez bodu

K a r l o v y V a r y - Druhé utkání západočeského tripu litvínovským juniorům hrubě nevyšlo, na tým z lázeňského města nestačili vysoko 1:8. O čestný zásah chemiků se až minut před koncem postaral Svoboda, první klání odchytal brankář Zelenka. Příští týden se turnaj O Pohár DHL vrací na sever Čech.
Zápasy - Dorost včera

Dorost vítězí nad oblíbeným soupeřem! Kladenské PZ porazil 4:1

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím hřišti přivítali PZ Kladno. V zápase plném spálených šancí se trefili čtyřikrát a do tabulky si připisují další 3 body.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská bitva v Plzni, Litvínov přetlačil Škodovku po nájezdech 2:1

P l z e ň - Potřetí v letošní sezoně dospělo utkání litvínovských juniorů až do samostatných nájezdů a do třetice všeho dobrého mohou konečně slavit. V klání proti Plzni skóroval jako první Jouza, indiáni ve druhé třetině odpověděli trefou Hollara. Základní hrací doba ani nastavený čas však vítěze neodhalily, druhý bod tak černožlutým v nájezdech...