A-tým 07.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Dát gól za A-tým? To je splněný sen, usmívá se debutant Myšák

Litvínov v úterním přípraveném utkání porazil Kladno 3:1. Mezi střelce se zapsal i debutant mezi chlapy Jan Myšák. V přesilové hře v závěru utkání si počíhal u tyče jako mazák a po přihávce od Marka Baránka nadvakrát dostal puk za záda Cikánka. Ve svých šestnácti letech a ve svém prvním startu za A-tým si hned připsal první gól.
This text will be replaced


Běžela 59. minuta utkání a šestnáctiletý Jan Myšák číhal v přesilovce před brankou. Obdržel přihrávku od Marka Baránka a střílí svůj první gól za dospělé! "Byl to krásný pocit, dostal jsem nádhernou přihrávku od Marka Baránka a už to tam šlo samo," směje se litvínovský talent. Litvínov je jeho srdcová záležitost a na chvíli, kdy nastoupí za A-tým se tešil dlouhou dobu. "Je to krásný pocit, snil jsem o tom celý život a dnes se mi to splnilo," září Jan Myšák.

Více ve videorozhovoru:

Mládež včera

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež před 2 dny

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >