Mládež 27.09.2017
Autor: foto: Juniorský hokej

David Skuhrovec získal cenu Oldřicha Machače za fair play!

Členovi HC Litvínov Davidu Skuhrovcovi bylo včera za příkladné jednání v utkání žákovské ligy Karlovy Vary – Litvínov dne 11. prosince 2016 uděleno ocenění HRAJ FAIR – CENA OLDŘICHA MACHAČE.
Cenu uděluje Český svaz ledního hokeje a Český klub fair play za výjimečný, čestný, ušlechtilý nebo jinak záslužný čin mladého hokejisty vůči soupeřům, rozhodčím, spoluhráčům nebo divákům v soutěžích řízených ČSLH.

David Skuhrovec, v současné době hráč mladšího dorostu, ve zmíněném utkání přijel za rozhodčími s tím, aby odvolali své rozhodnutí uznat jeho gól. Viděl, že se puk odrazil od tyče a ne zpoza brankové čáry. Sudí nejprve chtěli gól uznat.

Cenu tvoří pamětní plaketa, dres s podpisy hráčů reprezentace a zájezd pro laureáta a jeho spoluhráče na utkání Euro Hockey Tour Česká republika – Finsko 13. prosince 2017 v O2 aréně.

Synovi bývalého litvínovského obránce a v současnosti trenéra mládeže HC Litvínov Radima Skuhrovce blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci litvínovského hokeje! Přejeme našemu hokeji hodně dalších následovníků.

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Více >
Rozhovory - Dorost před 3 dny

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >