Mládež 27.09.2017
Autor: foto: Juniorský hokej

David Skuhrovec získal cenu Oldřicha Machače za fair play!

Členovi HC Litvínov Davidu Skuhrovcovi bylo včera za příkladné jednání v utkání žákovské ligy Karlovy Vary – Litvínov dne 11. prosince 2016 uděleno ocenění HRAJ FAIR – CENA OLDŘICHA MACHAČE.
Cenu uděluje Český svaz ledního hokeje a Český klub fair play za výjimečný, čestný, ušlechtilý nebo jinak záslužný čin mladého hokejisty vůči soupeřům, rozhodčím, spoluhráčům nebo divákům v soutěžích řízených ČSLH.

David Skuhrovec, v současné době hráč mladšího dorostu, ve zmíněném utkání přijel za rozhodčími s tím, aby odvolali své rozhodnutí uznat jeho gól. Viděl, že se puk odrazil od tyče a ne zpoza brankové čáry. Sudí nejprve chtěli gól uznat.

Cenu tvoří pamětní plaketa, dres s podpisy hráčů reprezentace a zájezd pro laureáta a jeho spoluhráče na utkání Euro Hockey Tour Česká republika – Finsko 13. prosince 2017 v O2 aréně.

Synovi bývalého litvínovského obránce a v současnosti trenéra mládeže HC Litvínov Radima Skuhrovce blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci litvínovského hokeje! Přejeme našemu hokeji hodně dalších následovníků.

Žáci dnes

PĚTKA: Dohrávka ve znamení prohry a exhibice proti Bílině

Po krátké odmlce se vrhli do akce litvínovští páťáci. Ty čekala dvě domácí utkání, nejdříve změřili síly s regionálním rivalem z Chomutova, poté vyzvali Bílinu. V dohrávce s Piráty brali nakonec body hosté. V případě utkání s bílinským soupeřem si černožluté naděje zastřílely a vyhrály o šestnáct branek.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
Litvínov mládež
HC ŠKODA PLZEŇ