Fanoušci 09.12.2021
Autor: Redakce

Děti na dětských odděleních obdržely balíčky k Mikuláši

Akce Mikulášská sbírka, kterou pořádal fanklub Ropáci On Tour společně s Veronikou Hüblovou potěšila děti na dětských odděleních nemocnic v Ústeckém kraji.

Hráči A-tým předali zástupcům dětských oddělení balíčky se sladkostmi, které fanoušci balíčkovali v minulém týdnu. Ze sbírky od fanoušků se vybralo velké množství sladkostí, které udělalo radost dětem ve vybraných nemocnicích v Ústeckém kraji. 

Všem, kteří se zapojili děkujeme.

Fotogalerie

Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >