Žáci 02.03.2020
Autor: Ondřej Mach

Devátá třída slaví triumf na Sev.en Hockey Cupu!

Hokejisté Litvínova skončili na letošním ročníku Sev.en Hockey Cupu na prvním místě. Černožlutí deváťáci ovládli sérii čtyř turnajů, které postupně hostil Litvínov, Pardubice, Zlín a Kladno.
Severočeši vstoupili do Sev.en Hockey Cupu povedeným úvodním turnajem na domácím ledě, kde se po třech výhrách vyhoupli na průběžné první místo. V Pardubicích se však mužstvu příliš nedařilo: Litvínov porazil jen Kladno a na východě obsadil třetí příčku.

Chemici si spravili chuť v prosinci ve Zlíně. Na Moravě tým opět nenašel jediného přemožitele a vrátil se do čela průběžné tabulky. O vítězi rozhodl poslední turnaj, který se tento víkend odehrál na Kladně. Černožlutí v něm zvládli klíčový souboj se Zlínem, v ostatních duelech ale zaváhali. Přesto se ziskem 25 bodů slaví celkové vítězství.

Podrobnější informace o turnaji s výsledky a statistikami očekávejte na webu během tohoto týdne.

Konečné pořadí série Sev.en Hockey Cup

1. Litvínov – 25 b
2. Zlín – 24 b
3. Kladno – 14 b
4. Pardubice – 9 b
Žáci 27.09.2020

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
Litvínov mládež