Preview - Dorost 06.03.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Dorost zná svého soupeře. V play-off narazí na Mladou Boleslav

Litvínovské naděje si díky první příčce z nadstavby zajistily postup do vyřazovacích bojů. Do těch Severočechy doprovodí jejich regionální rival z Chomutova. Chemiky však čeká Mladá Boleslav, první zápas celé série začíná už tento týden.

Oba celky na sebe narazily v základní části, shodou okolností spolu odehrály hned první kolo. Tehdy slavili bruslaři, kteří vedli po půl hodině hry už 2:0. Černožlutí se do utkání vrátili díky brankám Tůmy a Dudáčka. Druhý zmíněný zvedal ruce nad hlavu dvě minuty před koncem! Klání dospělo až do samostatných nájezdů, kde měla více štěstí Mladá Boleslav.

Také druhý vzájemný duel přinesl těsný výsledek. I tentokrát Středočeši nasázeli dvě branky a chemici museli manko dohánět, dokonce ve 31. minutě vstřelil Tůma vedoucí gól. Mladá Boleslav si vzala vedení zpátky, nic na tom nezměnily ani trefy Vyhlídala s Čechem. Tým, jenž sídlí ve stejném městě jako automobilka Škoda, slavil výhru 6:5.

Šanci Litvínov určitě má, zásadní je také forma. Zatímco Severočeši sbírali většinou výhry, jejich soupeř, který hrál samozřejmě těžší část nadstavby, má na kontě tři prohry v řadě. Dokáží chemici natáhnout mladoboleslavskou šňůru proher a poprvé v sezoně bruslaře porazit?

První utkání začíná ve středu od 16:30, následuje páteční klání na litvínovském ledě. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >