Rozhovory 17.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Doufám, že se od výhry odrazíme, říká dvougólový střelec Richard Jarůšek

Verva poprvé před domácími fanoušky uspěla na ZS Ivana Hlinky za tři body. Chemici tak konečně protrhli černou sérii nezdarů, která je v posledních zápasech na domácím ledě potkávala. Velkou zásluhu na tom měl i dvougólový střelec Richard Jarůšek, který svými góly přispěl k vítězství 4:3.

Konečně jste doma vyhráli, soustředili jste se na to, abyste dnes sérii porážek na domácím ledě prolomili?

Soustředili jsme se na to každý domácí zápas, ale bohužel nám to nevycházelo. I dnes jsme se nakonec strachovali až do konce, ale doufám, že se od toho odrazíme. To si ale říkáme po každém zápase a pak nic. Musíme se daleko více na ty věci zaměřit a pokračovat v tom. 

Měli jste to nějak v hlavách? Je to úleva?

Celkově jsme to v hlavách měli, jak v domácích, tak i venkovních zápasech. Nezbývá nic jiného, než do každého utkání jít s tím, že ho vyhrajeme a dneska se to podařilo.

V čem jste dnes Vary předčili?

Asi tím, že jsme dávali branky a odskočili jsme na větší rozdíl. Hrálo se nám pak klidněji a zvládli jsme to až do konce. 

Co k tvým dvěma trefám?

Je jedno kdo ty góly dá, dnes jsem je dal já a jsem za to rád. Spíš mě potěšilo, že jsem první dvě třetiny hrál v tempu, pak si ty šance vytvoříme. 

Celý rozhovor s Richardem Jarůškem: 

Mládež před 2 dny

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.
Více >
×
Odehrané 18:00 | Muži
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov