Mládež 08.02.2019
Autor: Ondřej Mach

Dvanáct hráčů ročníku 2005 je v nominaci krajského výběru

Dvanáct hráčů Litvínova bylo nominováno na šestý trénink krajského výběru do čtrnácti let, který se koná v Litvínově 14.2.
Hráči se sejdou na ZS v Litvínově v 15:30. Následuje prezentace, po které je čeká hodinu a půl dlouhý trénink. Celý program zakončí společná večeře. Litvínov má v nominaci nejvíce hráčů ze všech týmů - dvanáct, osm hráčů je z Chomutova, dva z Ústí nad Labem a po jednom z Mostu a Bíliny. Mezi náhradníky jsou litvínovští Jan Kurty a Jaroslav Bystřický.

Pozvaní hráči Litvínova:

Brankáři: Tuhý David, Vrzal Ladislav

Obránci: Síč Lukáš, Dudáček Petr, Vyhlídal Radek, Zetek Ondřej

Útočníci: Holčák Tomáš, Ščislák Martin, Maštalířský Matěj, Šprynar Jan, Čech Dominik, Bednařík Jakub
Zápasy - Dorost dnes

Dorostenci si na svátek zastříleli, PZ Kladnu nadělili třináct branek

Vysokou výhru si na 123. výročí vzniku Československa připsali litvínovští dorostenci. Černožlutí na domácím ledě rozstříleli PZ Kladno, hostující tým ze severu Čech odjel s třináctigólovým debaklem. Pěti body zazářili Jakub Bednařík a Jan Šprynar.
Zápasy - Junioři včera

Zpátky na vítěznou vlnu. Junioři v dohrávce přehráli Kladno 4:2

Netradičně ve středu se na domácím ledě představila litvínovská juniorka. Chemici si v dohrávce 1. kola Extraligy juniorů poradili s kladenskými Rytíři, dvěma góly se blýskli Marek Slavík a Tim Danielčák.
Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.