Klub 04.07.2022
Autor: Klub

Exkluzivní aukce hraných dresů z Ligy mistrů 2015/2016

HC VERVA Litvínov draží sadu hraných venkovních dresů včetně štulpen z Ligy mistrů, ve které Litvínov premiérově nastupoval v sezóně 2015/2016. Chemici v dresech odehráli čtyři venkovní duely, a to s finským Espoo, francouzským Grenoble, rakouskou Vídní a švédskou Frölundou. Cesta vyřazovací fází skončila právě ve švédském Göteborgu, kde Litvínov podlehl pozdějšímu vítězi celého ročníku. K dnešnímu dni se stále jedná o jedinou účast chemiků v této mezinárodní hokejové soutěži.

Balení každého hráčského dresu kromě štulpen obsahuje také certifikát pravosti vystavený klubem.

Dresy můžete začít dražit po kliknutí ZDE.

Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >
Mládež 07.07.2022

Do zámoří se těším, posune mě to osobně i hokejově, říká útočník Šprynar

Talentovaný útočník Jan Šprynar byl vybrán v letošním draftu CHL kanadským týmem Rimouski Océanic, za který by měl v příští sezóně nastupovat. Jak zhodnotil své loňské působení v Litvínově a jak se těší do zámoří?
Více >