Mládež 09.11.2021
Autor: Ondřej Vlk

HC Litvínov angažoval nového trenéra Mikaela Pančáka

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se rozhodlo angažovat do svých řad nového trenéra. Po letech se do Litvínova vrací Mikael Pančák, který má na starosti žákovské kategorie do páté třídy.

Zkušený trenér má za sebou několik let v zahraničních soutěžích. Převážně působil v rakouském Salzburgu. Zkušenosti sbíral například i v Číně či Švýcarsku. Úspěšně působil také u národního týmu in-line hokeje. Nově má v Litvínově pod palcem hokejisty do páté třídy, kde působí pro tuto část mládeže je hlavní trenér. "Jsme rádi, že jsme se s Pančim domluvili na působení v našem klubu. Je to zkušený trenér, který miluje práci s dětmi. Své role se zhostil skvěle a přinesl nový vítr do našeho klubu. Čerpá ze svých zkušeností ze zahraničí a na dětech je vidět, že je baví pod ním trénovat i hrát. Věříme, že nám pomůže nastartovat změnu, aby se rozšířila hráčská základna tak skvělého sportu jako je hokej," říká předseda sportovního spolku HC Litvínov Kamil Havelka. 

Zápasy - Junioři včera

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost včera

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři i přes střeleckou převahu doma padli s Havířovem 2:3

Černožlutí junioři nesplnili očekávání a po Chomutovu padli také s Havířovem. Domácí byli zejména v první a třetí části lepším týmem. Jako první se však ujali vedení hokejisté Havířova a svůj náskok i díky využitým přesilovým hrám dokázali po celý zápas udržet. Domácí, stejně jako v minulém zápase, opět vyvinuli v posledních minutách hry velký...
Více >
×
Dnes v 16:40 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov