Klub 01.09.2021
Autor: Ondřej Vlk

Hráči A-týmu se stali patrony tříd na SSZŠ v Litvínově

První školní den jsme pro žáky v Litvínově nachystali překvapení. Klub HC VERVA Litvínov začal nově úzce spolupracovat se Soukromou sportovní školou v Litvínově.

Nově navázaná spolupráce byla odstartována na slavnostním zahájení školního roku Soukromé sportovní školy. Hráči A-týmu se stali patrony všechny tříd na základní škole. A-tým tak navazuje na úspěšnou a dlouholetou spolupráci, která probíhala s litvínovským mládežnickým oddílem. Patroni tříd budou v rámci nově nastavené spolupráce v určených termínech docházet na akce a hodiny žáků. Zpestří tak například hodiny tělesné výchovy či angličtiny. Pro všechny prvňáčky, kteří jsou hokejisty v Litvínově jsme připravili kornouty s překvapením, které rozdával hlavní trenér Vervy Vladimír Országh a hráči Andrej Kudrna a Martin Havelka. 

Fotogalerie

Zápasy - Dorost dnes

Dorostenci si na svátek zastříleli, PZ Kladnu nadělili třináct branek

Vysokou výhru si na 123. výročí vzniku Československa připsali litvínovští dorostenci. Černožlutí na domácím ledě rozstříleli PZ Kladno, hostující tým ze severu Čech odjel s třináctigólovým debaklem. Pěti body zazářili Jakub Bednařík a Jan Šprynar.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Zpátky na vítěznou vlnu. Junioři v dohrávce přehráli Kladno 4:2

Netradičně ve středu se na domácím ledě představila litvínovská juniorka. Chemici si v dohrávce 1. kola Extraligy juniorů poradili s kladenskými Rytíři, dvěma góly se blýskli Marek Slavík a Tim Danielčák.
Více >
Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
×
Odehrané 17:30 | Dor.
HC VERVA Litvínov
PZ Kladno