Konto našeho srdce 24.12.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Hráči A-týmu zakoupili k Vánocům dárky pro děti z DD Hory svaté Kateřiny

Hráči A-týmu přišli s nápadem udělat radost dětem z dětského domova. Konto našeho srdce dlouhodobě spolupracuje s Dětským domovem Hory svaté Kateřiny. Letos se všichni hráči v kabině dohodli a složili se na dvě hry, které si děti moc přály.

Naši hokejisté zakoupili dva Stiga hokeje a objednali i figurky hráčů v našich černožlutých barvách. Za A-tým je dětem předali hráči Matěj Stříteský a Patrik Demel. Jako malé překvapení jim přivezli i podepsaný plakát všech hráčů a dres kapitána a rekordmana Viktora Hübla. Dětem tak udělali velikou radost, které už plánují první sváteční turnaj. 

Za Konto našeho srdce Vám přejeme krásné Vánoce, svátky plné radosti a klidu.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >