Rozhovory 17.11.2019
Autor: Šimon Kadeřávek

Individuální statistiky? Musíme hlavně vyhrávat, burcuje Viktor Hübl

Zkušený útočník prolomil svou nelichotivou šňůru osmi zápasů bez gólu. Jeho trefa přišla v poslední minutě druhé třetiny, kdy tečoval Pavelkovo nahození. I přes litvínovskou bojovnost Verva bere pouze bod. Kde Severočechy tlačí bota? Pro klubový web se po zápase rozpovídal Viktor Hübl.
Přitom domácí nezačali vůbec špatně, po 34 vteřinách poslal Vervu do vedení Kanaďan Mahbod. Svěřenci Uwe Kruppa ale rychle srovnali díky Sukeľovi. Do konce třetiny jásal ZS Ivana Hlinky ještě jednou, ruce nad hlavu zvedal ex-sparťan Jarůšek. Pražané se nezalekli a ve druhé části hry se postavili na odboj.
 
Rousek se prosadil v početní převaze, Košťálek zase po pohotové dorážce. Těsně před přestávkou se radoval právě Hübl, jehož trefu musel posvětit videorozhodčí. Po bezbrankové závěrečné části šlo utkání do prodloužení, kde dva body za výhru zařídil hostům Sukeľ.

„Někdo říká, že je každý bod dobrý, ale my potřebujeme bodovat naplno,“ začal hodnotit výsledek zápasu Hübl. Litvínov se aktuálně nachází na předposledním místě, nutno zmínit, že má stejně bodů jako poslední Pardubice. „Bod je prostě málo,“ dodal.

„My jsme neměli špatný vstup do utkání, ale bohužel zase přišly výpadky,“ komentoval divoký začátek zkušený útočník. „Dneska jsme sice srovnali, ale na body to nestačilo,“ pokračoval. „Měli jsme dokonce i přesilovku 4 na 3, ale nesehráli jsme jí vůbec dobře,“ posteskl si Hübl. „Musíme prostě bodovat za dva nebo za tři body,“ vrátil se ještě jednou k ideálním bodovým ziskům.


Skalní fanoušci nemohli věřit při pohledu na soupisku věřit svým očím. Jiří Šlégr rozdělil duo Hübl – Lukeš alias „Vanta a Franta“. Prvně jmenovaný zůstal v prvním útoku, kde mu parťáky dělali Mahbod s Válkem. Lukeš si vyzkoušel souhru s Lukešem a Myšákem. „Asi to chtělo nový impulz,“ vyjádřil se k novému rozložení Hübl. „Je brzo na hodnocení, ale já doufám, že se rozstřílíme a více si to sedne,“ dodal s nadějí v hlase.

Litvínovský matador se prosadil po osmi zápasové odmlce. „Já už nějaký pátek góly nesleduji, pro mě je důležité vítězství,“ řekl skromně. „Musíme se odrazit ode dna, nic jiného mě nezajímá,“ nadhodil útočník.
 
Gól Viktora Hübla museli přezkoumat rozhodčí, protože se jim zdálo, že měl příliš vysoko hokejku. „Věřil jsem, že to byl gól. Měl jsem hokejku ve výši ramen gólmana,“ okomentoval svou branku. Verva i přes prohru odehrála solidní utkání, dokázala získat bod proti prvnímu celku tabulky. Sluší se dodat, že Sparta je aktuálně rozjetá. „Je dobře, že jsme nesložili zbraně,“ řekl útočník.
 
Ožehavým tématem jsou v Litvínově přesilovky. V průběhu reprezentační pauzy pomáhaly černožluté legendy, ale výsledek nepřišel. Chemici měli k dispozici sedmi početních výhod, ale ani jednu neproměnili. „Chce to asi víc střel,“ krčil rameny Hübl. „Musím ale říct, že se to zlepšilo,“ uzavřel rozhovor.

Celý rozhovor s Viktorem Hüblem:

Zápasy - Junioři včera

Dlouhá série je u konce, junioři přemohli Jihlavu po nájezdech

J i h l a v a - Po pěti porážkách se vítězného zápasu dočkali junioři Litvínova. Proti Jihlavě se ujali vedení v první třetině, domácí ale osm minut před koncem dokonali obrat. Napínavý duel poslal do prodloužení Stehlík a chemici nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Šestý letošní start a 24 úspěšných zákroků zapsal brankář Ondřej...
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...
Více >
Preview - Junioři před 2 dny

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Více >
×
Dnes v 16:30 | Jun.
HC Kometa Brno
Litvínov mládež