Tiskové zprávy 16.01.2021
Autor: Klub

Jakub Březák se vrací ze střídavých startů v Jihlavě, opačným směrem putuje Daniel Kolář

Mezi Litvínovem a jihlavskou Duklou proběhla zpětná výměna zadáků. Na sever Čech se vrací odchovanec Jakub Březák, opačným směrem zamíří Daniel Kolář.
Daniel Kolář se po měsíční výpomoci na severu Čech vrací na Vysočinu. Urostlý zadák v Litvínově odehrál 9 zápasů a nepřipsal si žádný kanadský bod. Naposledy zasáhl do duelu s pražskou Spartou v pátek 15. ledna.

Opačným směrem se opět stěhuje třiadvacetiletý obránce Jakub Březák. Odchovanec litvínovského klubu odešel do Dukly v rámci střídavých startů na konci prosince, zasáhl tak pouze do dvou zápasů v červenožlutém dresu. Na severu Čech má tento mladý zadák prozatím 12 extraligových startů z předešlých sezón. 
Preview - Dorost včera

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
Zápasy - Junioři 22.01.2022

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Více >
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Více >