Rozhovory 28.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jakub Petružálek: První třetinu jsme celý tým chrápali

Ani Karlovy Vary nedokázaly zastavit litvínovskou eufórii. Energie sice ukradla Vervě bod, ale ani to nezkazilo černožlutou radost z vítězství. Jakub Petružálek dnes dokázal vsítit do branky domácích gól a navíc si připsal ještě asistenci. ” Na nedělní zápas se musíme připravit, musí to být o hodně lepší nebo spíš jednodušší než dnes. Ale jsem strašně rád za ty 2 body,” říká útočník Jakub Petružálek.
Jakub Petružálek měl dnes velký podíl na černožlutém obratu, který mohli diváci vidět v KV aréně. Verva totiž otočila nepříznivý stav z 1:3 na 4:3 a v prodloužení tak vybojovala 2 body. Litvínovský forvard hodnotil dnešní utkání: "Jsme lidi, nejsme stroje, bohužel. Žádný z týmu nedokáže 52 zápasů dělat to samé, v tom je hokej hezký. Dneska se nám to málem vymstilo, ale ve třetí třetině jsme se vrátili k naší jednoduchosti." Za základ úspěchů v úvodních zápasech extraligy Jakub považuje litvínovského brankáře Januse: "Dnes opět výborný Jaro Janus, všech pět zápasů. Myslím si, že je to náš hlavní stavební kámen, na kterém stojí naše výsledky."

Mládež včera

Jan Myšák poprvé v nominaci reprezentace U20

Postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi, nyní si premiérově vyzkouší reprezentaci do dvaceti let. Jan Myšák jako odměnu za dobré výkony obdržel pozvánku na Turnaj čtyř zemí do Finska.
Více >
Preview - Dorost včera

Poradí si dorost s PZ Kladno i podruhé?

Litvínovští mládežníci neměli moc úspěšné období. Po sérii dobrých výkonů a šesti výher v řadě přišel tvrdý pád na zem. Prohráli třikrát za sebou. To se jim povedlo zlomit v posledním utkání proti Hvězdě Praha. Dokáže dorost navázat na výhru a uspěje proti kladenskému PZ i ve venkovním zápase? Utkání se hraje ve čtvrtek od 14:10!
Více >
Žáci včera

ŠESTKA: Vynulovaný Děčín, demolice Bíliny a vítězná přestřelka proti Lounům

Šesťáci se za uplynulé dva týdny ukázali hned ve třech zápasech. Nejprve díky Skleničkově čistému kontu porazili Děčín, poté rozdrtili Bílinu, když Petružálek zaznamenal 5 branek a Viedemann dokonce 11 bodů! Naposledy sehráli velmi vyrovnaný souboj s týmem z Loun. Díky dvěma brankám v poslední pětiminutovce si však poradili i s ním a prodloužili...
Více >
×
Dnes v 15:00 | Dor.
PZ Kladno
Litvínov mládež