Rozhovory 28.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jakub Petružálek: První třetinu jsme celý tým chrápali

Ani Karlovy Vary nedokázaly zastavit litvínovskou eufórii. Energie sice ukradla Vervě bod, ale ani to nezkazilo černožlutou radost z vítězství. Jakub Petružálek dnes dokázal vsítit do branky domácích gól a navíc si připsal ještě asistenci. ” Na nedělní zápas se musíme připravit, musí to být o hodně lepší nebo spíš jednodušší než dnes. Ale jsem strašně rád za ty 2 body,” říká útočník Jakub Petružálek.
Jakub Petružálek měl dnes velký podíl na černožlutém obratu, který mohli diváci vidět v KV aréně. Verva totiž otočila nepříznivý stav z 1:3 na 4:3 a v prodloužení tak vybojovala 2 body. Litvínovský forvard hodnotil dnešní utkání: "Jsme lidi, nejsme stroje, bohužel. Žádný z týmu nedokáže 52 zápasů dělat to samé, v tom je hokej hezký. Dneska se nám to málem vymstilo, ale ve třetí třetině jsme se vrátili k naší jednoduchosti." Za základ úspěchů v úvodních zápasech extraligy Jakub považuje litvínovského brankáře Januse: "Dnes opět výborný Jaro Janus, všech pět zápasů. Myslím si, že je to náš hlavní stavební kámen, na kterém stojí naše výsledky."

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Více >
Žáci dnes

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

První domácí výhra! Juniorka zvítězila nad Hradcem 4:1

L i t v í n o v - Černožlutí junioři dnes před vlastními fanoušky porazili hradecký Mountfield 4:1. Chemici o výsledku rozhodli v prvních deseti minutách, kdy vstřelili tři branky a náskok už udrželi. Skvělým výkonem se stejně jako v předchozích zápasech blýskl brankář Zajíček.
Více >