Rozhovory 28.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jakub Petružálek: První třetinu jsme celý tým chrápali

Ani Karlovy Vary nedokázaly zastavit litvínovskou eufórii. Energie sice ukradla Vervě bod, ale ani to nezkazilo černožlutou radost z vítězství. Jakub Petružálek dnes dokázal vsítit do branky domácích gól a navíc si připsal ještě asistenci. ” Na nedělní zápas se musíme připravit, musí to být o hodně lepší nebo spíš jednodušší než dnes. Ale jsem strašně rád za ty 2 body,” říká útočník Jakub Petružálek.
Jakub Petružálek měl dnes velký podíl na černožlutém obratu, který mohli diváci vidět v KV aréně. Verva totiž otočila nepříznivý stav z 1:3 na 4:3 a v prodloužení tak vybojovala 2 body. Litvínovský forvard hodnotil dnešní utkání: "Jsme lidi, nejsme stroje, bohužel. Žádný z týmu nedokáže 52 zápasů dělat to samé, v tom je hokej hezký. Dneska se nám to málem vymstilo, ale ve třetí třetině jsme se vrátili k naší jednoduchosti." Za základ úspěchů v úvodních zápasech extraligy Jakub považuje litvínovského brankáře Januse: "Dnes opět výborný Jaro Janus, všech pět zápasů. Myslím si, že je to náš hlavní stavební kámen, na kterém stojí naše výsledky."

Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >