Rozhovory 21.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jan Ščotka: Je to týmový duch, to by nás mělo zdobit celou sezónu

I ze třetího zápasu bere Litvínov 3 body. Zůstává tak na prvním místě v tabulce a má mimořádně rozjetou novou sezónu. Na třetí výhře proti Pardubicím měl velkou zásluhu právě bývalý obránce Dynama Jan Ščotka. Návrat na pardubický led si okořenil hned dvěma góly:”Jsem rád za ty dva góly, ale možná kdyby to nebylo Pardubicím. Protože Pardubicím to stále přeji, ne tedy na úkor nás. Ale jsem rád, že to tam padlo.”
"Všichni si plníme to, co máme. To je podle mě naše gró. Musíme být pořád nohama na zemi, to že jsme vyhráli první tři zápasy nic neznamená, musíme makat dál," pochvaluje si Jan Ščotka. "Byl jsem rád, že jsem dal gól Pardubicím, ale nepřeju jim nic špatného. Hrál jsem tady 4 roky a chtěl bych aby se jim dařilo, ale ne na úkor nás. Když jsem odešel, chtěl jsem víc prostoru a nový impuls v novém týmu a doufám, že se to podařilo." Na závěr litvínovský obránce chválí mladého talenta Jana Myšáka: "Myslím si, že Honza Myšák je mimořádně talentovaný hokejista." 
Rozhovory - Junioři před 2 dny

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >