Rozhovory 21.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jan Ščotka: Je to týmový duch, to by nás mělo zdobit celou sezónu

I ze třetího zápasu bere Litvínov 3 body. Zůstává tak na prvním místě v tabulce a má mimořádně rozjetou novou sezónu. Na třetí výhře proti Pardubicím měl velkou zásluhu právě bývalý obránce Dynama Jan Ščotka. Návrat na pardubický led si okořenil hned dvěma góly:”Jsem rád za ty dva góly, ale možná kdyby to nebylo Pardubicím. Protože Pardubicím to stále přeji, ne tedy na úkor nás. Ale jsem rád, že to tam padlo.”
"Všichni si plníme to, co máme. To je podle mě naše gró. Musíme být pořád nohama na zemi, to že jsme vyhráli první tři zápasy nic neznamená, musíme makat dál," pochvaluje si Jan Ščotka. "Byl jsem rád, že jsem dal gól Pardubicím, ale nepřeju jim nic špatného. Hrál jsem tady 4 roky a chtěl bych aby se jim dařilo, ale ne na úkor nás. Když jsem odešel, chtěl jsem víc prostoru a nový impuls v novém týmu a doufám, že se to podařilo." Na závěr litvínovský obránce chválí mladého talenta Jana Myšáka: "Myslím si, že Honza Myšák je mimořádně talentovaný hokejista." 
Žáci před 3 dny

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci 20.08.2019

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >