Rozhovory 21.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jan Ščotka: Je to týmový duch, to by nás mělo zdobit celou sezónu

I ze třetího zápasu bere Litvínov 3 body. Zůstává tak na prvním místě v tabulce a má mimořádně rozjetou novou sezónu. Na třetí výhře proti Pardubicím měl velkou zásluhu právě bývalý obránce Dynama Jan Ščotka. Návrat na pardubický led si okořenil hned dvěma góly:”Jsem rád za ty dva góly, ale možná kdyby to nebylo Pardubicím. Protože Pardubicím to stále přeji, ne tedy na úkor nás. Ale jsem rád, že to tam padlo.”
"Všichni si plníme to, co máme. To je podle mě naše gró. Musíme být pořád nohama na zemi, to že jsme vyhráli první tři zápasy nic neznamená, musíme makat dál," pochvaluje si Jan Ščotka. "Byl jsem rád, že jsem dal gól Pardubicím, ale nepřeju jim nic špatného. Hrál jsem tady 4 roky a chtěl bych aby se jim dařilo, ale ne na úkor nás. Když jsem odešel, chtěl jsem víc prostoru a nový impuls v novém týmu a doufám, že se to podařilo." Na závěr litvínovský obránce chválí mladého talenta Jana Myšáka: "Myslím si, že Honza Myšák je mimořádně talentovaný hokejista." 
Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...
Více >
Preview - Junioři včera

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Více >
Žáci včera

ŠESTKA: Konec série výher a pokus o nový začátek

Hokejisté šesté třídy odehráli další dva zápasy svojí ústecké skupiny. V prvním podlehli venku Děčínu 3:5 a den nato si spravili chuť vítězstvím proti Roudnici nad Labem
Více >
×
Odehrané 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
Litvínov mládež