Rozhovory 21.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jan Ščotka: Je to týmový duch, to by nás mělo zdobit celou sezónu

I ze třetího zápasu bere Litvínov 3 body. Zůstává tak na prvním místě v tabulce a má mimořádně rozjetou novou sezónu. Na třetí výhře proti Pardubicím měl velkou zásluhu právě bývalý obránce Dynama Jan Ščotka. Návrat na pardubický led si okořenil hned dvěma góly:”Jsem rád za ty dva góly, ale možná kdyby to nebylo Pardubicím. Protože Pardubicím to stále přeji, ne tedy na úkor nás. Ale jsem rád, že to tam padlo.”
"Všichni si plníme to, co máme. To je podle mě naše gró. Musíme být pořád nohama na zemi, to že jsme vyhráli první tři zápasy nic neznamená, musíme makat dál," pochvaluje si Jan Ščotka. "Byl jsem rád, že jsem dal gól Pardubicím, ale nepřeju jim nic špatného. Hrál jsem tady 4 roky a chtěl bych aby se jim dařilo, ale ne na úkor nás. Když jsem odešel, chtěl jsem víc prostoru a nový impuls v novém týmu a doufám, že se to podařilo." Na závěr litvínovský obránce chválí mladého talenta Jana Myšáka: "Myslím si, že Honza Myšák je mimořádně talentovaný hokejista." 
Žáci 20.06.2019

Třeťáci si zpestřili letní přípravu plaváním

Třetí třída v rámci letní přípravy navštívila plavecký bazén, kde absolvovala další z mnoha tréninků.
Více >
Konto našeho srdce 18.06.2019

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce 17.06.2019

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >