Rozhovory 21.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Jan Ščotka: Je to týmový duch, to by nás mělo zdobit celou sezónu

I ze třetího zápasu bere Litvínov 3 body. Zůstává tak na prvním místě v tabulce a má mimořádně rozjetou novou sezónu. Na třetí výhře proti Pardubicím měl velkou zásluhu právě bývalý obránce Dynama Jan Ščotka. Návrat na pardubický led si okořenil hned dvěma góly:”Jsem rád za ty dva góly, ale možná kdyby to nebylo Pardubicím. Protože Pardubicím to stále přeji, ne tedy na úkor nás. Ale jsem rád, že to tam padlo.”
"Všichni si plníme to, co máme. To je podle mě naše gró. Musíme být pořád nohama na zemi, to že jsme vyhráli první tři zápasy nic neznamená, musíme makat dál," pochvaluje si Jan Ščotka. "Byl jsem rád, že jsem dal gól Pardubicím, ale nepřeju jim nic špatného. Hrál jsem tady 4 roky a chtěl bych aby se jim dařilo, ale ne na úkor nás. Když jsem odešel, chtěl jsem víc prostoru a nový impuls v novém týmu a doufám, že se to podařilo." Na závěr litvínovský obránce chválí mladého talenta Jana Myšáka: "Myslím si, že Honza Myšák je mimořádně talentovaný hokejista." 
Mládež před 3 dny

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimouski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimouski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >