Rozhovory 07.02.2021
Autor: Vladislav Kollert

Jdeme do finiše a bude rozhodovat každý bod, velí ostrostřelec Jarůšek

Richard Jarůšek v letošní sezóně kraluje střeleckým statistikám Litvínova a v utkání proti Karlovým Varům dokázal vstřelit dvě branky, včetně té vítězné. Jak litvínovský ostrostřelec hodnotil utkání bezprostředně po jeho skončení?
Nejdříve propálil Novotného z úhlu, poté využil zaváhání karlovarské defenzivy a rozhodl v prodloužení. Richard Jarůšek má na kontě již 16 vstřelených branek a vede klubovou tabulku střelců. „Letos je to něco jiného, než v minulých sezónách. Osobně jsem rád, že mohu týmu pomáhat díky svým bodům a gólům. Hrajeme trochu jiný systém, takže to nemohu srovnávat s loňským rokem, kdy jsem dal přes 20 gólů, ale i za to, co mám, jsem rád," vyjádřil se Richard Jarůšek k dosavadnímu průběhu sezóny z individuálního pohledu.

Litvínov ve druhé polovině zápasu zaváhal a ztratil dvoubrankové vedení. „Do utkání jsme na rozdíl od minulých zápasů vstoupili dobře, což je rozhodně zlepšení. Naopak jsme však dovolili Karlovým Varům vyrovnat, z čehož se musíme ponaučit," hodnotil litvínovský ostrostřelec vývoj utkání. 

Celý rozhovor s Richardem Jarůškem si můžete pustit zde: 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >