Rozhovory 07.02.2021
Autor: Vladislav Kollert

Jdeme do finiše a bude rozhodovat každý bod, velí ostrostřelec Jarůšek

Richard Jarůšek v letošní sezóně kraluje střeleckým statistikám Litvínova a v utkání proti Karlovým Varům dokázal vstřelit dvě branky, včetně té vítězné. Jak litvínovský ostrostřelec hodnotil utkání bezprostředně po jeho skončení?
Nejdříve propálil Novotného z úhlu, poté využil zaváhání karlovarské defenzivy a rozhodl v prodloužení. Richard Jarůšek má na kontě již 16 vstřelených branek a vede klubovou tabulku střelců. „Letos je to něco jiného, než v minulých sezónách. Osobně jsem rád, že mohu týmu pomáhat díky svým bodům a gólům. Hrajeme trochu jiný systém, takže to nemohu srovnávat s loňským rokem, kdy jsem dal přes 20 gólů, ale i za to, co mám, jsem rád," vyjádřil se Richard Jarůšek k dosavadnímu průběhu sezóny z individuálního pohledu.

Litvínov ve druhé polovině zápasu zaváhal a ztratil dvoubrankové vedení. „Do utkání jsme na rozdíl od minulých zápasů vstoupili dobře, což je rozhodně zlepšení. Naopak jsme však dovolili Karlovým Varům vyrovnat, z čehož se musíme ponaučit," hodnotil litvínovský ostrostřelec vývoj utkání. 

Celý rozhovor s Richardem Jarůškem si můžete pustit zde: 

Zápasy - Dorost včera

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
×
Dnes v 16:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov