Tiskové zprávy 26.11.2019
Autor: Tisková zpráva

Jiří Šlégr rezignoval na post hlavního trenéra. Tým dočasně povedou jeho asistenti a sportovní ředitel Josef Beránek

Jiří Šlégr v pondělí rezignoval na pozici hlavního trenéra. V úterním zápase proti Karlovým Varům povedou tým jeho asistenti Radim Skuhrovec s Jindřichem Kotrlou a sportovním ředitelem Josefem Beránkem. Sportovní úsek hledá nového hlavního trenéra.
Jiří Šlégr se po zápase v Hradci Králové rozhodl rezignovat na svou pozici hlavního trenéra a dát tak mužstvu nový impulz. Litvínov dočasně povedou asistenti Radim Skuhrovec, Jindřich Kotrla a sportovní ředitel klubu Josef Beránek. Sportovní úsek klubu tak hledá nového hlavního trenéra. Jasno by mělo být v nejbližších dnech. 
Mládež 10.08.2020

Pátá třída má za sebou soustředění, podpořit je dorazil David Štich

Na přelomu prázdnin absolvovali páťáci, tak jako každoročně, letní soustředění v horském areálu Lesná. Kluci se zde společně připravovali na novou sezónu a užili si i jiných aktivit.
Více >
Mládež 04.08.2020

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >