Mládež 31.01.2017
Autor: Martin Stříbrný

Jouza s Kitzbergerem budou reprezentovat Českou republiku v ruském Novgorodu!

Skvělého úspěchu dosáhli dva mladší dorostenci Litvínova. Daniel Jouza a Josef Kitzberger se vešli do třiadvacetičlenné nominace trenérů Jaroslava Nedvěda a Michala Broše pro turnaj čtyř v Rusku. Sraz mají hráči na plánu 6. února, následně je čeká přelet do ruského Petrohradu. Turnaj odehrají v Novgorodu a utkají se s reprezentacemi Ruska, Švédska, Finska. Konec akce je naplánován na 12. února. Gratulujeme a hodně štěstí!
Zápasy - Junioři včera

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost včera

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři před 2 dny

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >