Rozhovory 12.01.2017
Autor: Ondřej Vlk

K. Reichel: Dvacítky mi daly hodně, teď se teším na extraligu!

Kristian Reichel, který je synem slavného Roberta Reichela se probojoval až na šampionát do dvaceti let, který se letos odehrával v kanadských městech Toronto a Montreal. Litvínovský odchovanec tak reprezentoval svou zemi stejně jako jeho otec.
Kristian Reichel prošel všemi mládežnickými reprezentacemi a nakonec se podíval i do té nejstarší kategorie. Kdo by to byl před sezónou řekl? Kristian podstoupil rozsáhlou operaci čelisti a postupně se vracel do plné zátěže. Pravidelně však nastupoval v Tipsport extralize po boku Michala Trávníčka a Miloše Hořavy. Jeho výkony zaujaly trenéra Jakuba Petra, který je hlavním koučem reprezentace do dvaceti let a ten si ho vybral do svého týmu. Kristian Reichel se tak stal další litvínovským reprezentatem, který v posledních letech naskočil na MS U20. Rozhovor o reprezentaci, extralize a zajímavostech, kdy třeba plánuje odložit košík a vyměnit ho za plexi si můžete pustit v připraveném videorozhovoru.


Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >