Konto našeho srdce 17.06.2020
Autor: Libor Weber

Kačenka se poprvé postavila na vlastní nohy

Kačenka Zíková odjela s maminkou na intenzivní měsíční rehabilitaci v Klimkovicích. Hned po několika dnech se posunula ve svém životě o velký kus dál.
Zažila něco neuvěřitelného a sama se postavila na nohy a udržela rovnováhu i bez pomoci maminky nebo pomocných hůlek. Poprvé v životě se postavila na své nohy. Jak nám prozradila maminka Kačenky „teď ještě piluji s fyzioterapeutem další překvapení, ale to mi prý ukáží až později, tak jsem zvědavá na další pecku. Jsme rádi, že máme za zády silného partnera Inno Comp Bohemia, který výrazně finančně přispěl Kačence na tuto Klim therapy rehabilitaci. Jedeme v tom spolu.

Rozhovory - Junioři před 2 dny

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >