Konto našeho srdce 23.09.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce, HC sportovní spolek, MH úklid a hudební klub Attic pomohli Honzovi Alinčovi

V sobotu 19.září jsme byli spolu partnerem charitativního večera pro Honzu Alinče s názvem „Jedeme v tom s Alim“. Týden před samotnou událostí odstartovala sportovní dražba převážně hokejových artefaktů, mezi které přispěli všichni ti, kteří chtěli touto cestou pomoci zraněnému Honzovi. Hráči A týmu věnovali své hokejky s podpisy, v aukci se objevily hrané kalhoty Roberta Reichela z NHL z klubu Toronto Maple Leafs, hraná hokejka Jiřího Šlégra z finále Stanley Cupu 2001/2002 nebo i jeho přilba klubu Detroit Red Wings. Nakonec se všechny sportovní artefakty, mezi kterými byl i obraz hráčů finále Stanley Cupu od Jiřího Šlégra nebo triatlonový dres Jana Paparegy, vydražili za celkovou částku 77 400 Kč.
K tomu z dobrovolného příspěvku do sbírkových kasiček u vchodu klubu vhodili Honzovy kamarádi, spoluhráči a všichni ti, co chtěli podpořit našeho bývalého hráče, částku 20 980 Kč. Celé akci předcházela i podpora od veřejnosti a firem a Ti přispěli přímo na transparentní účet Konta našeho srdce hotovostí v celkové výši 73 000 Kč. Zde bychom rádi poděkovali společnostem Mostecká montážní panu Pavlu Bubákovi, GP Mont panu Gajdošíkovi, Euromont lešení panu Medřickému a KAKM Group panu Kubešovi. 

Na účet přispěla i fanynka Olga Jiráňová a Honza Kasal. Navíc jsme získali od Pavla Staňka, Honzova kamaráda, rukavice Jana Alinče, které se ve sportovní aukci vydražily za 4 200 Kč a vydražitel pan Ferdinand Hrbek zaokrouhlil tuto částku na 5 000 Kč. Celkově se tedy na podporu Honzy Alinče sešlo neuvěřitelných 176 380 Kč , které odešlem na transparentní účet Honzy Alinče, který je zřízen pod Kontem bariéry 777777222/0800 s variabilním symbolem 200554.  

Mezi hosty charitativního večera jsme přivítali generálního ředitele klubu HC VERVA pana Mgr. Pavla Hynka, předsedu sportovní spolku HC pana Kamila Havelku, člena výboru sportovního spolku Ondřeje Weissmanna a člena výboru litvínovského hokeje PhDr. Martina Kliku, MBA, DBA. Dále pak se charitativního večera zúčastnil pan Jiří Šlégr, který do sportovní aukce věnoval obraz hráčů z finále Stanley Cupu se všemi podpisy a spoluhráč Honzy Alinče Ivo Prorok. Pan Milan Kanaloš přispěl dalšími skvělými sportovními kousky, které podstatně navýšili celkovou vybranou sumu. 

Proběhla i dražba další artefaktů, které přinesla společnost MH úklid Martina Havelky, Konto našeho srdce a Verva Shop HC VERVA Litvínov, obchod Legal Shop Litvínov, hudební klub Attic, kadeřnictví Amys a také pan Pavel Vojtík, který věnoval na dobrou věc podepsaný dres Vojty Kubinčáka. V celovečerním programu v hudebním klubu Attic vystoupila taneční skupina DC Smoothies pod vedením Terezky Čubanové. Jsme moc rádi za všechny Vaše finanční příspěvky, které dále pomohou Honzovi v jeho dalším boji! Jedeme v tom s Tebou Ali!

Fotogalerie

Zápasy - Junioři včera

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost včera

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři i přes střeleckou převahu doma padli s Havířovem 2:3

Černožlutí junioři nesplnili očekávání a po Chomutovu padli také s Havířovem. Domácí byli zejména v první a třetí části lepším týmem. Jako první se však ujali vedení hokejisté Havířova a svůj náskok i díky využitým přesilovým hrám dokázali po celý zápas udržet. Domácí, stejně jako v minulém zápase, opět vyvinuli v posledních minutách hry velký...
Více >
×
Odehrané 16:40 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov