Konto našeho srdce 23.09.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce, HC sportovní spolek, MH úklid a hudební klub Attic pomohli Honzovi Alinčovi

V sobotu 19.září jsme byli spolu partnerem charitativního večera pro Honzu Alinče s názvem „Jedeme v tom s Alim“. Týden před samotnou událostí odstartovala sportovní dražba převážně hokejových artefaktů, mezi které přispěli všichni ti, kteří chtěli touto cestou pomoci zraněnému Honzovi. Hráči A týmu věnovali své hokejky s podpisy, v aukci se objevily hrané kalhoty Roberta Reichela z NHL z klubu Toronto Maple Leafs, hraná hokejka Jiřího Šlégra z finále Stanley Cupu 2001/2002 nebo i jeho přilba klubu Detroit Red Wings. Nakonec se všechny sportovní artefakty, mezi kterými byl i obraz hráčů finále Stanley Cupu od Jiřího Šlégra nebo triatlonový dres Jana Paparegy, vydražili za celkovou částku 77 400 Kč.
K tomu z dobrovolného příspěvku do sbírkových kasiček u vchodu klubu vhodili Honzovy kamarádi, spoluhráči a všichni ti, co chtěli podpořit našeho bývalého hráče, částku 20 980 Kč. Celé akci předcházela i podpora od veřejnosti a firem a Ti přispěli přímo na transparentní účet Konta našeho srdce hotovostí v celkové výši 73 000 Kč. Zde bychom rádi poděkovali společnostem Mostecká montážní panu Pavlu Bubákovi, GP Mont panu Gajdošíkovi, Euromont lešení panu Medřickému a KAKM Group panu Kubešovi. 

Na účet přispěla i fanynka Olga Jiráňová a Honza Kasal. Navíc jsme získali od Pavla Staňka, Honzova kamaráda, rukavice Jana Alinče, které se ve sportovní aukci vydražily za 4 200 Kč a vydražitel pan Ferdinand Hrbek zaokrouhlil tuto částku na 5 000 Kč. Celkově se tedy na podporu Honzy Alinče sešlo neuvěřitelných 176 380 Kč , které odešlem na transparentní účet Honzy Alinče, který je zřízen pod Kontem bariéry 777777222/0800 s variabilním symbolem 200554.  

Mezi hosty charitativního večera jsme přivítali generálního ředitele klubu HC VERVA pana Mgr. Pavla Hynka, předsedu sportovní spolku HC pana Kamila Havelku, člena výboru sportovního spolku Ondřeje Weissmanna a člena výboru litvínovského hokeje PhDr. Martina Kliku, MBA, DBA. Dále pak se charitativního večera zúčastnil pan Jiří Šlégr, který do sportovní aukce věnoval obraz hráčů z finále Stanley Cupu se všemi podpisy a spoluhráč Honzy Alinče Ivo Prorok. Pan Milan Kanaloš přispěl dalšími skvělými sportovními kousky, které podstatně navýšili celkovou vybranou sumu. 

Proběhla i dražba další artefaktů, které přinesla společnost MH úklid Martina Havelky, Konto našeho srdce a Verva Shop HC VERVA Litvínov, obchod Legal Shop Litvínov, hudební klub Attic, kadeřnictví Amys a také pan Pavel Vojtík, který věnoval na dobrou věc podepsaný dres Vojty Kubinčáka. V celovečerním programu v hudebním klubu Attic vystoupila taneční skupina DC Smoothies pod vedením Terezky Čubanové. Jsme moc rádi za všechny Vaše finanční příspěvky, které dále pomohou Honzovi v jeho dalším boji! Jedeme v tom s Tebou Ali!

Fotogalerie

Konto našeho srdce před 3 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 3 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Vítkovice Steel
HC VERVA Litvínov