Konto našeho srdce 13.04.2022
Autor: Libor Weber, Jan Jindra

Konto našeho srdce a Nadační fond FK Teplice vybavili speciální dílnu Arkádii

Společně s teplickými fotbalisty jsme se rozhodli podpořit již druhou žádost obecně prospěšné společnosti Arkádie, která vlastní chráněnou dílnu v Úpořinách na Teplicku.

Tato speciální dílna slouží ke každodennímu pracovnímu uplatnění osob se zdravotním znevýhodněním. V areálu Arkádie se klienti věnují výrobě nádherných dekorací z pálené hlíny, šití originálních kuchyňských zástěr z rifloviny, ale také výrobě atraktivních svíček, které následně dělají radost široké veřejnosti, každému, kdo rád podpoří společnost Arkádii a jejich klienty. Jedním ze zaměstnanců dílny je i slečna Ivana Panchártková, která nám představila celý proces výroby dekorativních svíček.

K výrobě svíček je třeba tavícího kotle, magnetické tyčky a plátovače v celkové hodnotě 20.000 Kč. Společně s Nadačním fondem FK Teplice jsme předali šek s celkovou částkou, která pokryla náklady spojené s potřebnými výrobními doplňky o které nás Arkádie požádala. Za Nadační fond FK Teplice šek předali člen jeho dozorčí rady a legenda klubu Admir Ljevakovič spolu s obráncem Janem Shejbalem a za charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov útočníci Matúš Sukeľ a Andrej Kudrna. Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >