Konto našeho srdce 11.12.2019
Autor: Libor Weber, foto: Jan Švarc

Konto našeho srdce nadělovalo dobroty

V sobotu 7. prosince jsme společně s generálním ředitelem Jiřím Šlégrem a hráčem Františkem Gerhátem přijeli nadělovat na mikulášskou besídku, kterou připravila společnost Diahelp v mostecké Sportovce. Přijeli jsme i s čerty, anděly a samotným Mikulášem.
Nadílka potěšila nemocné děti, kterým pomáhá především společnost Diahelp se kterou pomáháte i vy příspěvkem do pokladniček na vybraném domácím zápase. Další nadílka mířila do Motole, do nemocnice pro onkologicky nemocné děti, kterým pomáhá náš další partner spolek Nové háro. Radost jsme udělali s Honzou Ptáčkem i dětem dětského domova v Hoře Svaté Kateřiny a v neposlední řadě jsme nadělovali dětem v obci Zabrušany, kde bylo také živo. Děti měli připravené básničky i písničky. Děkujeme našim partnerům Bohemia chips, Perfetti van Melle, Tyčinky Havlík, Pepsi Cola, Probio Staré Město pod Sněžníkem, Chocoland Kolín. Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Mládež včera

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >