Konto našeho srdce 23.12.2020
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce nadělovalo společně s Benzinou ORLEN a Pepsi

V předvánočním čase jsme se rozhodli udělat radost v dětských domovech a penzionech pro seniory. Připravili jsme dárečky pro 110 dětí a 185 babiček a dědečků, jejichž předávání se za klub ujali Jiří Šlégr a útočník Pawel Zygmunt. Kromě potřebných vitamínů a milých překvapení našli ve vánočních taškách i dobroty od společnosti Pepsi Mattoni 1873.
Vánoční dárky putovaly do domova sociálních služeb v Meziboří, domova pro seniory Naděje v Litvínově, dětského domova v Hoře Svaté Kateřiny, dětského domova v Mostě a teplického Klokánku.


Velké poděkování patří našim partnerům: Benzina ORLEN, Mattoni 1873, Eurosnacku a dalším partnerům celé akce. 

Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Konto našeho srdce před 3 dny

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >
Konto našeho srdce 16.03.2021

Při akci Vlasatý zápas se vybralo 127 636 korun. Pomohli jsme Matyldě a dalším čtyřem dětem

V pátek 5. března proběhl třetí ročník Vlasatého zápasu v rámci utkání Tipsport extraligy proti českobudějovickému Motoru. Společně se spolkem Nové Háro a Nadací Orlen Unipetrol jsme pomáhali pětileté Matyldě Peterkové.
Více >
Konto našeho srdce 10.03.2021

Charitativní aukce hraných zlatých dresů Konta našeho srdce

HC VERVA Litvínov draží sadu hraných zlatých dresů včetně štulpen. Zlaté dresy byly vyrobeny pro charitativní akci třetí ročník Vlasatého zápasu. Verva v nich nastoupila na rozbruslení proti Madeta Motor České Budějovice a odehrála celé utkání ve Zlíně. Dresy mají vyšité číslo i nápis na hrudi. Celý výtěžek z aukce poputuje na dobrou věc.
Více >