Konto našeho srdce 23.12.2020
Autor: O. Vlk, L. Weber

Konto našeho srdce nadělovalo v litvínovském psím útulku

Poslední den před Vánocemi jsme nezapomněli ani na psí kamarády. Společně s firmou Platinum Natural Česká republika, která vyrábí vysoce kvalitní krmivo pro psy jsme se dohodli na společné nadílce psímu útulku v Litvínově. Celkem jsme předaly třicet šest balení 5kg krmiva z kuřecího masa a čtyři balení speciálních kuřecích paštik.
Darované granule se vyrábí ze 70% čerstvého masa a jsou oblíbené pro svojí výjimečnou šťavnatou masovou chuť. Konto našeho srdce zakoupilo polovinu tohoto výjimečného krmiva a druhou polovinou přispěla firma Platinum Natural Česká republika #ProNejJsteCelySvet . Celkem jsme předali psímu útulku krmivo za 20 000 Kč. Za klub předal dárky Jiří Šlégr a útočník Jakub Petružálek, za společnost Platinum Natural paní Ing. Michaela Leichtová. Vánoční dárek převzal velitel městské policie Litvínov PhDr. Martin Klika MBA, DBA, jeho zástupce Zdeněk Urban a vedoucí litvínovského psího útulku Jan Novák. 


 Pomáháme všude tam, kde je třeba
Zápasy - Dorost včera

Neúspěšná odveta s Chomutovem. Dorostenci ztratili vedení a prohráli 1:5

Dorost se vrátil do zápasového tempa na ledě prvního Chomutova. Pirátům chtěli chemici vrátit porážku, kterou utrpěli v posledním vzájemném zápase. Litvínovské naděje sice krátce vedly, poté ale kraloval domácí Daniel Badinka, který zaznamenal hattrick.
Více >
Mládež včera

Na akci Týden hokeje dorazilo přes třicet malých hokejistů!

Ve středu 26. ledna se v Litvínově konala náborová akce Českého hokeje. Na Týden hokeje, který se konal pod záštitou projektu Pojď hrát hokej dorazilo přes třicet malých hokejistů.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín