Konto našeho srdce 02.03.2022
Autor: L. Weber

Konto našeho srdce opět spojilo síly s Nadačním fondem FK Teplice a pomohlo nemocným seniorům

Tentokrát jsme pomohli 197 klientům Domova důchodců v Bystřanech. Domov pro seniory je určen pro klienty od 65 let se sníženou soběstačností, kteří potřebují celodenní pravidelnou pomoc druhé osoby a nelze již tuto pomoc zajišťovat osobami blízkými nebo terénními sociálními službami v jejich domácností. Účelem projektu bylo zakoupení lehátka pro fyzikální terapii.

Jedná se o lehátko, které je určené i osobám se sníženou pohyblivostí, které díky své jednoduchosti zajistí pohodlné léčení. Výhodou je systém posunu, který umožňuje nastavení magnetoterapie v celé délce lehátka. Tento typ terapie je vhodný v akutních stádiích onemocnění i u zánětlivých indikací. Lehátko je součástí vybavení rehabilitace a bude využíván pod vedením kvalifikované fyzioterapeutky. Lehátko pro fyzioterapii předali za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov Libor Weber s útočníkem Patrikem Zdráhalem a za Nadační fond FK Teplice předseda správní rady Martin Kovařík s dlouholetým kapitánem Admirem Ljevakovičem. Jedeme v tom spolu

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >