Konto našeho srdce 30.10.2019
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce podpořilo děti z dětských domovů

Konto našeho srdce se společností INTO SERVIS předali paní Veronice Kašákové a paní Evě Juščekové šek na částku 20 000 Kč. Tyto peníze pomohou Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové v projektu RESTART, který se zaměřuje na děti před odchodem z dětského domova a následně poté, co z domova odejdou.
Veronika Kašáková v loňském roce dostala ocenění v kategorii sociální a zdravotní oblast včetně záchrany lidského života v anketě Ceny hejtmana roku Ústeckého kraje. Ve stejném roce se dostala do časopisu Forbes do sekce mimořádné ženy.

Za společnost INTO SERVIS předal šek pan Jiří Havriljak a za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov kapitán "A" mužstva Lukáš Kašpar.

Velký dík patří našim partnerům. JEDEME V TOM SPOLU!

Mládež včera

Marek Berka se vrací zpátky do Litvínova!

Velmi dobrá zpráva zastihla v posledních dnech litvínovské juniory. Nejlepší střelec z uplynulé sezony Marek Berka se rozhodl pro návrat ze zámoří a mužstvu tak bude po zbytek ročníku k dispozici.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Litvínovská krize trvá, junioři padli se Salzburgem 2:3

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka pokračuje ve špatných výsledcích, v pátek na domácím ledě nestačila na Salzburg. Hosté se ve druhé třetině dostali do dvoubrankového vedení, které si po zbytek utkání nenechali vzít. Na litvínovské straně se prosadili Lukáš Stehlík a Dan Bartoš.
Více >
Preview - Dorost včera

Napraví dorost proti Mladé Boleslavi předchozí zaváhání?

Chemiky po výjezdu do Zlína a Pardubic čeká další domácí utkání. Tentokrát se na Zimním stadionu Ivana Hlinky představí proti Mladé Boleslavi. Hosté do zápasu půjdou s podobně kolísavou formou, jako právě litvínovští dorostenci. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu půl hodiny po poledni.
Více >