Konto našeho srdce 30.10.2019
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce podpořilo děti z dětských domovů

Konto našeho srdce se společností INTO SERVIS předali paní Veronice Kašákové a paní Evě Juščekové šek na částku 20 000 Kč. Tyto peníze pomohou Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové v projektu RESTART, který se zaměřuje na děti před odchodem z dětského domova a následně poté, co z domova odejdou.
Veronika Kašáková v loňském roce dostala ocenění v kategorii sociální a zdravotní oblast včetně záchrany lidského života v anketě Ceny hejtmana roku Ústeckého kraje. Ve stejném roce se dostala do časopisu Forbes do sekce mimořádné ženy.

Za společnost INTO SERVIS předal šek pan Jiří Havriljak a za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov kapitán "A" mužstva Lukáš Kašpar.

Velký dík patří našim partnerům. JEDEME V TOM SPOLU!

Mládež 10.08.2020

Pátá třída má za sebou soustředění, podpořit je dorazil David Štich

Na přelomu prázdnin absolvovali páťáci, tak jako každoročně, letní soustředění v horském areálu Lesná. Kluci se zde společně připravovali na novou sezónu a užili si i jiných aktivit.
Více >
Mládež 04.08.2020

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >