Konto našeho srdce 24.02.2021
Autor: Ondřej Vlk

Konto našeho srdce připravuje již třetí ”Vlasatý zápas”

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit paruku přímo na míru a z pravých lidských vlasů, která jí pomůže náročnou léčbou projít důstojně a v lepší psychické pohodě.
Pomoct můžete i vy, platbou přes QR kód nebo na sbírkový účet 500055892/0800 lze přispět libovolnou částkou. Peníze budou použity na výrobu paruky pro Matyldu a pro další takto nemocné dětské pacienty. I pro letošní ročník se k nám přidali známé osobnosti, kterým není osud nemocných dětí lhostejný. Již brzy vám je budeme postupně představovat."Těšíme se na vás všechny v příznivější době opět na stadionu Ivana Hlinky. Děkujeme vám, že v tom jedete s námi," říká duše Konta našeho srdce Libor Weber.
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >