Konto našeho srdce 11.03.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s Women for Women podpořilo mladého Tadeáše

Tadeáš je nejmladším synem klientky spolku Women for Women, který pomáhá samoživitelkám v tíživé životní situaci. Rodina byla dlouhodobě vystavena domácímu násilí a po odchodu od násilníka ještě byli vystaveni několikaletému stalkingu. Tadeášovi je 10 let a přes vše, co si protrpěl, má veselou povahu a skvělý přístup k životu. Především pro odreagování od všech nehezkých zážitků z minulosti si vybral skateboard, který mu může pomoci zapomenout a je jakousi lepší inkluzí mezi své vrstevníky.
Protože si skateboard maminka nemůže finančně dovolit, obrátil se na nás partner Women for Women s žádostí o pomoc. Rozhodli jsme se , že podpoříme mladého Tadeáše a jeho nedosažitelný sen splníme. Tadeáš slíbil, že nám bude posílat fotografie a videa na kterých předvede nové triky, prostě vše co se naučí. Skateboard v černožlutých barvách za klub předal útočník František Gerhát, který hned i zapózoval s Tadeášem. Jedeme v tom spolu!Fotogalerie

Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
Rozhovory - Dorost 21.10.2020

Tahoun Šprynar o startu sezony: Spokojení nejsme, děláme individuální chyby

Vstup do nového ročníku mu vyšel náramně. Jan Šprynar je po pěti odehraných utkáních lídrem produktivity litvínovských dorostenců, na kontě má už pět přesných zásahů. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >