Konto našeho srdce 24.02.2022
Autor: Libor Weber, Jan Jindra

Konto našeho srdce spojilo síly s Nadačním fondem FK Teplice a pomohlo ARKADII

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a Nadační fond FK Teplice opět společně pomáhaly v našem regionu. Tentokrát se rozhodly podpořit žádost o dar teplické neziskové organizace Arkadie, o.p.s a to na pořízení elektrického bočního schůdku. Ten usnadní nastupování do mikrobusu dětem i dospělým osobám se zdravotním postižením, které každý den sváží z celého teplického okresu do škol a denních stacionářů. Arkadie, o. p. s. v současné době poskytuje své služby pro více než 200 osob se zdravotním postižením a jejich rodiny. Mezi poskytované služby patří výchova a vzdělávání v základní a praktické škole, poskytování různých druhů sociálních služeb či zaměstnávání v chráněných dílnách.

„Naší snahou je vytvoření takového prostředí, aby člověk s postižením měl možnost se dle svých schopností zapojit do běžného života. Nemalou měrou k tomu poslouží i elektronický schůdek do mikrobusu pro odvoz našich klientů a my moc děkujeme za váš společný finanční dar na jeho pořízení," přiblížila ředitelka Arkadie, o.p.s. Lenka Machaloušová.

Symbolický šek k daru ve výši 20 tisíc korun předali za Nadační fond FK Teplice předseda správní rady Martin Kovařík spolu s dlouholetým kapitánem Admirem Ljevakovičem a za charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov Libor Weber s útočníkem Patrikem Zdráhalem. Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Mládež včera

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >