Konto našeho srdce 21.01.2022
Autor: L. Weber

Konto našeho srdce společně s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem Dvěplusdvě pomohli malému Jáchymovi

Jáchymovi jsou čtyři roky a už od prenatálního období musí bojovat. Krvácení do mozku mu způsobilo atrofii tohoto důležitého orgánu. Následně nehoda způsobila dětskou mozkovou obrnu, mentální retardaci, epilepsii, vadu sluchu a celkové opoždění vývoje.

Tentokrát jsme propojili síly s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem www.wike.cz a mamince malého Jáchyma pomohli.

Pro zdravý vývoj malého bojovníka z Teplicka potřebuje maminka speciální vozík WIKE s možností připojení za jízdní kolo, který zároveň slouží jako dětský kočárek. Jáchymova slovní zásoba je velmi omezená a pomoci mu mohou speciální sluchátka s mikrofonem, od společnosti Sensei, které pomáhají procvičovat jeho komunikaci.

S vozíkem nám, bez zaváhaní, vyšla vstříc společnost Dvěplusdvě, specialisté na přepravu dětí www.wike.cz , kteří poskytli 25% slevu. Děkujeme.

Nadační fond FK Teplice a Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov zakoupili rovným dílem tyto pomůcky za celkovou částku 16 400 Kč.

Zdravotní pomůcky předávali, za Nadační fond FK Teplice dlouholetý kapitán a legenda klubu Admir Ljevakovič a člen správní rady Nadačního fondu FK Teplice Vilém Kunz a za charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov Libor Weber.

Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >