Konto našeho srdce 01.09.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce společně s Rotaract klubem Most pomohly Pepince z Jirkova

V sobotu 29. srpna proběhl florbalový turnaj ve sportovní hale v Mostě pod taktovkou našeho partnera Rotaract club Most. Předem jsme se domluvili na společné podpoře jeden a půl leté Pepinky z Jirkova. Na akci dorazili i naši hokejisté Filip Helt a Jan Myšák. Pepinka trpí cystickou fibrózou a její stav se mohl vylepšit díky inhalátoru za necelých 23.000 Kč, na které jsme se složili rovným dílem. Malou bojovnici nám doporučila Lenka Špinková, která každoročně pořádá charitativní večer „Bobování s Bobáky“ v Hrobu na teplicku a i letos budou 17.října přispívat na dvě děti.
Matyáše z Bíliny a právě Pepinku z Jirkova, která v sobotu již získala tento inhalátor jako podporu v léčbě jejího onemocnění. S klubem Rotaract Most plánujeme další společné akce, které charitativně pomohou všude tam, kde je třeba. Přejeme Pepince hodně zdraví a našemu partnerovi Rotaract club Most patří poděkování za společnou charitativní pomoc. Fotogalerie

Konto našeho srdce 27.10.2020

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři 27.10.2020

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov