Konto našeho srdce 06.09.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomohlo dvaceti dětem

Už druhým rokem jsme se rozhodli spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomoci dvaceti dětem z dětského domova z Hory Svaté Kateřiny a zakoupili jsme relaxačně sportovní pobyt ve Starých Splavech.

Za Nadaci ORLEN Unipetrol šek na částku 55.000 Kč předala ředitelka Lucie Pražáková a Christiana Žibritová za náš klub útočníci Petr Straka a Pawel Zygmunt. Pod Nadací ORLEN Unipetrol jezdí charitativní jízdy pro dobrou věc motorkáři Uniriders, kteří dětem předvedli své stroje a nechali výherce vědomostní dopravní soutěže nastartovat své silné motorky. Hráči podepsali autogram karty a spolu jsme si užili příjemné letní odpoledne ve Starých Splavech. Jsme rádi, že jsme opět společně pomohli dostat děti z jejich horského domova k vodě a spolu s ředitelkou Martinou Vainholdovou si zasportovat na inline bruslích a výlety na kolech v krásném prostředí Máchova jezera. 

Jedeme v tom spolu

Fotogalerie

Zápasy - Junioři včera

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci si po domácí přestřelce s Třemošnou připisují tři body za výhru 6:5

V 11. kole Extraligy dorostu přivítali černožlutí na svém ledě HC Meteor Třemošná. Domácí nedokázali udržet čtyřgólový náskok a hosté se několikrát dostali zpět do hry. Gólově bohaté utkání nakonec urval favorizovaný domácí tým a před vlastními fanoušky zapsal první vítězství za tři body v této sezoně.
Více >
Konto našeho srdce 19.10.2021

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov