Konto našeho srdce 04.09.2020
Autor: Libor Weber, Ondřej Vlk

Kontovka odměnila grilovačkou Jirku Puchmeltra

Konto našeho srdce pro uplynulou sezónu přichystalo pro naše fanoušky soutěž „Kontovka“ při které si naši fanoušci, mohli vybrat oblíbeného hráče a platili za jeho kanadské body.
Jirka Puchmeltr si vybral útočníka Jakuba Petružálka a v soutěži Kontovka, přispěj, hraj a bav se tak získal možnost společné grilovačky s oblíbeným hráčem. Konto našeho srdce zajistilo pivo z Rodinného pivovaru Zichovec z Loun a uzenářské speciality od řezníka pana Michala Havelky z Duchcova. Rádi bychom poděkovali našim partnerům a Jirkovi za jeho příspěvek na transparentní účet Konta našeho srdce. Výtěžek „Kontovky“ opět pomůže tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!

Žáci včera

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci před 2 dny

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Více >