Rozhovory 06.11.2018
Autor: Ondřej Vlk

Kvalitních obránců je na trhu málo, říká generální ředitel J. Šlégr

Verva předvedla parádní vstup do sezóny, ale brankostroj se po odchodu Karla Kubáta zadrhl a Litvínov se začal střelecky trápit. Chemiky může v poslední době těšit jediné, že si nahráli dostatek bodů v úvodu soutěže. Jenže týmy zespodu tabulky se kvapem přibližují a Verva potřebuje především zlepšit mizernou koncovku, která tým z Podkrušnohoří v posledních kolech hodně trápí.
"Jakýkoliv gól přichází především z tréninku, hráči si to musí uvědomit. Jsem rád, že v posledním zápase začali konečně střílet na bránu i obránci. Když budeme hrát poctivě a hodně střílet, tak věřím, že nám to tam zase bude padat. Musíme tomu ale jít naproti, nemůžeme čekat na zázrak, nemůžeme čekat, že budeme hrát krásný hokej a dávat góly do prázdné branky, tak to v dnešním hokeji nefunguje," lamentuje generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Litvínovští se trápí hlavně v přesilových hrách. Po odchodu Karla Kubáta do KHL přestaly přesilové hry fungovat a zatím litvínovští nenalezli cestu jak se ze střelecké krize probudit. Litvínov dál hledá ofenzivního obránce, ale situace na trhu není jednoduchá. "Kvalitních obránců po celé světě není dost. Oslovili jsme kolem deseti beků v průběhu odchodu Karla Kubáta a třikrát už to vypadalo, že je to na spadnutí. Měli jsme připravené konkrétní smlouvy a konkrétní dohody, ale nedopadlo to. Máme něco připraveného a tentokrát věřím, že to dopadne, že se naše rozhodnutí povede a daný hráč do týmu zapadne. Bližšší informace bychom měli mít snad do konce týdne," říká Jiří Šlégr.

Celý rozhovor s Jiřím Šlégrem:

Rozhovory - Junioři před 2 dny

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >