Tiskové zprávy 01.05.2020
Autor: Tisková zpráva

Legenda pokračuje! Viktor Hübl podepsal novou smlouvu

Skvělá zpráva pro litvínovské fanoušky. V nové sezóně bude v černožlutém dresu nadále válet jednačtyřicetiletý matador Viktor Hübl. Extraligový rekordman tak přidá další sezónu na severu Čech. V klubu podepsal roční smlouvu.
Šikovný centr s Litvínovem spojil téměř celou svou bohatou kariéru. Sezóna 2020/2021 bude jeho osmnáctou v litvínovském dresu. Mimo Litvínov působil v extralize také ve Slavii a Českých Budějovicích. Zkušený forvard odehrál za Litvínov 879 zápasů, ve kterých vstřelil 289 gólů a přidal 371 asistencí. Se 660 body je o dvacet bodů druhý za klubovou legendou Ivanem Hlinkou. V počtu asistencí je v klubových statistikách na prvním místě. „Jsem rád, že jsem se domluvil na další smlouvě. Těší mě, že noví trenéři projevili zájem, abych pokračoval. Body teď už neřeším, člověk chce být prospěšný týmu. Je pěkné, že se mi v Litvínově dařilo a doufám, že ještě přispěji nějakými body, aby nová sezóna byla lepší,“ říká Viktor Hübl.

Viktor Hübl odehrál i přes čtyřicet reprezentačních zápasů, ale do zahraničí z české extraligy nikdy neodešel. Jeho největším úspěchem byl zisk mistrovského titulu v sezóně 2014/2015, kdy ovládl i bodování celé soutěže. V loňské sezóně se stal nejlepším střelcem v historii nejvyšší soutěže v základní části. Ve svých jednačtyřiceti letech odehrál v uplynulé sezóně všech 52 zápasů základní části s bilancí 37 bodů (19+18) a byl druhým nejproduktivnějším hráčem týmu. Svými výkony si vysloužil nový roční kontrakt. „Jednání s Viktorem byla velice rychlá a vstřícná. Jsem rád, že jsme se domluvili na další spolupráci. Podepsat Viktora bylo naší prioritou, na které jsme od začátku s trenéry shodli. Je hrající legendou litvínovského hokeje a věk je u něj jen číslo,“ říká generální ředitel Pavel Hynek. 

Statistiky Viktora Hübla: 

Konto našeho srdce před 2 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >