Rozhovory 24.10.2021
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Liberec nás ve všem přehrál, nebere si servítky brankář Denis Godla

Denis Godla čelil v Liberci více než třiceti střelám soupeře, z nichž tři rány skončily v litvínovské síti. Chemikům se nepodařilo na žádnou z inkasovaných branek odpovědět a v utkání je trápilo mnoho vyloučených. „ V oslabení jsme hráli vcelku dobře a nebyli jsme nejhorší, ale Liberec nám tím sebral síly, které nám chyběly ve zbytku zápasu,” říkal po prohraném utkání brankář Denis Godla.

Denisi, jak hodnotíte dnešní zápas?

Myslím si, že nás ve všem přehráli. V utkání jsme si téměř nevytvořili šanci na branku soupeře. Sice jsme měli nějaké střely, ale okolo gólu se žádný náš střelecký pokus ani nemihl. Liberec byl lepší a důraznější, ze hry měl rozhodně víc než my. Ve třetí třetině si výsledek pouze pohlídali a hráli to tak, jak museli.

Po předchozích dvou výhrách musíte být z výkonu velmi zklamaní…

Každý prohraný zápas je zklamáním. V tabulce se navíc nacházíme v pozici, ve které být nechceme, tudíž potřebujeme body. Některé body jsme získali trochu lépe, jiné jsme si museli opravdu oddřít. Do každého dalšího utkání musíme jít s myšlenkou na bodový zisk. Tabulka je hodně vyrovnaná, takže zklamání bude po každém prohraném zápase.

V utkání vás trápila poměrně velká nedisciplinovanost…

Už jsme s tím neměli takový problém a nyní po dlouhé době jsme opět měli mnoho vyloučení. V oslabení jsme hráli vcelku dobře a nebyli jsme nejhorší, ale Liberec nám tím sebral síly, které nám chyběly ve zbytku zápasu. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >