Rozhovory 24.10.2021
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Liberec nás ve všem přehrál, nebere si servítky brankář Denis Godla

Denis Godla čelil v Liberci více než třiceti střelám soupeře, z nichž tři rány skončily v litvínovské síti. Chemikům se nepodařilo na žádnou z inkasovaných branek odpovědět a v utkání je trápilo mnoho vyloučených. „ V oslabení jsme hráli vcelku dobře a nebyli jsme nejhorší, ale Liberec nám tím sebral síly, které nám chyběly ve zbytku zápasu,” říkal po prohraném utkání brankář Denis Godla.

Denisi, jak hodnotíte dnešní zápas?

Myslím si, že nás ve všem přehráli. V utkání jsme si téměř nevytvořili šanci na branku soupeře. Sice jsme měli nějaké střely, ale okolo gólu se žádný náš střelecký pokus ani nemihl. Liberec byl lepší a důraznější, ze hry měl rozhodně víc než my. Ve třetí třetině si výsledek pouze pohlídali a hráli to tak, jak museli.

Po předchozích dvou výhrách musíte být z výkonu velmi zklamaní…

Každý prohraný zápas je zklamáním. V tabulce se navíc nacházíme v pozici, ve které být nechceme, tudíž potřebujeme body. Některé body jsme získali trochu lépe, jiné jsme si museli opravdu oddřít. Do každého dalšího utkání musíme jít s myšlenkou na bodový zisk. Tabulka je hodně vyrovnaná, takže zklamání bude po každém prohraném zápase.

V utkání vás trápila poměrně velká nedisciplinovanost…

Už jsme s tím neměli takový problém a nyní po dlouhé době jsme opět měli mnoho vyloučení. V oslabení jsme hráli vcelku dobře a nebyli jsme nejhorší, ale Liberec nám tím sebral síly, které nám chyběly ve zbytku zápasu. 

Mládež dnes

Mládež obhájila statut akademie

HC Litvínov, sportovní spolek obhájil statut Akademie Českého hokeje pro sezónu 2022/2023. Výkonný výbor o tom rozhodl na svém zasedání 18. listopadu.
Více >
Mládež 28.11.2021

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři 27.11.2021

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >